Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

kamilos380

Wspólne granie

ZAPRASZAMY wszystkich użytkowników forum jak i graczy na wspólną grę na serwerze, która nie ma na celu czegoś konkretnego, chodzi tu po prostu o przyjemne spędzenie czasu poprzez granie (mam nadzieję) w dużym gronie osób. Taka wspólna rozgrywka dobrze wpłynie na nowych graczy, ponieważ zauważą, że serwer jest GRYWALNY w zawsze pozytywnej atmosferze, co być może skusi ich do pozostania z nami na dłużej. Obecność wszystkich adminów OBOWIĄZKOWA !!! oczywiście w miarę możliwości bo wiemy, że nie każdy może chociażby przez pracę, dlatego też wyznaczyliśmy dwa terminy:

18 GRUDNIA ( niedziela ) godzina 17:00 oraz 21 GRUDNIA ( środa ) godzina 18:00

Każdy będzie mile widziany, jeśli możecie pozapraszajcie również znajomych :)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.