Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

AKADEMIA ZDROWIA

Propozycja

Czy jesteś za wgraniem mapy awp_india   7 głosów

  1. 1. Czy jesteś za wgraniem mapy awp_india

    • oczywiście że tak snajperke wycwicze
    • nie bo nie

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Moim zdaniem nie ponieważ jest to serwer bf2 a nie AWP.... jak gracz wchodzi na serwer bf2 to myśli że sobie zagra na np.inferno a nie na awp india..
Po za tym z awp możesz strzelać również na innych mapach niż na awp_india..

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Awp_india już było i nie bez powodu wyleciało z mapcyklu, admini gwałcili tę mapę do oporu, katowali nowych graczy aż zostawali sami a nie tędy droga przy rozkręcaniu serwera. Na każdej mapie można pobawić się w snajpera, nie widzę potrzeby dodawania mapy dedykowanej, ale decyzję pozostawimy opiekunom.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie mapka całkiem spoczko, ale gra na niej wygląda tak jak pisał @Hraesvelgr , więc nie widzę potrzeby dodawania jej.

11 godzin temu, Hraesvelgr napisał:

Awp_india już było i nie bez powodu wyleciało z mapcyklu, admini gwałcili tę mapę do oporu, katowali nowych graczy aż zostawali sami a nie tędy droga przy rozkręcaniu serwera.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie przewidujemy jak na razie zmian w mapcycle. Jest okres zimowy/świąteczny i tego się trzymajmy. Poza tym serwer jest w fazie rozkręcania i zależy Nam na nowych osobach, a nie na nowych mapach. Z czasem jak serwer zaczynie porządnie hulać zastanowimy się co do awp_india i innych mapek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.