Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

SmolK!

[ODRZUCONE] Podanie o admina :D

1. Twój nick: SmolK!

2. Jak długo grasz na serwerze: Od nie dawna

3. Masz admina na innym serwerze: nie

4. Czy byłeś karany: nie

5. Masz konto steam: tak

6. Twój adres IP: Zmienne

7. Dlaczego ja: Ponieważ bardzo lubię serwery takie jak Surf i chciałbym pomóc w "ogarnięciu" nie miłych graczy którzy wkurzają innych, czitują oraz przeszkadzają w graniu. Mam Dużo czasu i pomogę w każdej chwili :) .

8. Ile masz lat: aktualnie 15

9. Nick Steam/SteamID: SmolK! 

10. Staż w CS 1.6: 2 lata

11. Ilość przegranych godzin na serwerze: 3 godziny narazie

12. Znajomość amxx: dobra 8/10

13. Ile grasz dziennie: 5 godzin 

14. Godziny w jakich grasz: po południe, wieczór Od godziny 17:00 do 22:00

15. Masz sprawny mikrofon: Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaja sobie robisz? Za takie coś warna powinieneś otrzymać. Na dr się nie udało to na surfa startuje, śmiechu warte. 15 lat i taki tępy. 

Nie pozdrawiam, nie polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę że szkoda to komentować lecz jednak się skuszę. Po pierwsze 3h temu skladales podanie na dr nie wyszło ci, to teraz na surf? To chyba tak nie działa. Po drugie jakoś bardzo rzadko Cię słychać z tego co ja wiem bo na surfie nie grywam lecz na dr jestem i cb akurat nie słychać. A co do podania za mało godzin na serwerze, daj się bardziej poznać graczom surfa .

To na tyle jestem na :NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 minut temu, ♕ Princesska ♕ napisał:

15 lat i taki tępy. 

Po cholerę go obrażasz?Zrobił Ci coś?Ty masz chyba trochę więcej, a zachowujesz się jakbyś miała 12

Co do samego podania, to kolego naprawdę żarty sobie trochę robisz, 3 godziny pograłeś i podanie składasz?Myślisz, że to ma jakiś sens?Gracze i administracja muszą Cie poznać, żeby stwierdzić czy jesteś wystarczająco ogarnięty, nikt Ci od tak nie nada rangi..W tym podaniu na dr napisałeś, że masz admina na innym deathrunie, a teraz nagle nie masz?Tam amx wpisałeś jako 7, tutaj jako 8, szybki postęp w nauce robisz. Pomijając już fakt, że tam Cie odrzucili to teraz tutaj próbujesz...Szczerze mówiąc to wystarczająco informacji, żeby stwierdzić, że się nie nadajesz

Jestem na nie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim skromnym zdaniem zablokować mu na jakiś okres dostęp do działu "Prośby o admina" gdyż istnieje obawa że za parę godzin złoży podanie na bf2 a jak sami wiecie nie będzie to miało sensu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat do zamknięcia xD 

§1. Musisz mieć powyżej 16 lat
§2. Muisz posiadać STEAM (w szczególnych przypadkach możemy zrobić wyjątek)
§3. Duża aktywność przede wszystkim na serwerze
§7. Musisz posiadać konto minimum 2 tygodnie.
§8.  Nie możesz posiadać admina na innej innej serwerowni.

Cyt. Podanie na dr gdzie napisaleś ze masz admina na innym serwerze.

4 godziny temu, SmolK! napisał:

Staż na serwerze: Od 8 grudnia 2016

Ilość przegranych godzin na serwerze (link do GT): Z około 300 godzin dużo gram

Czy posiadasz admina na innym serwerze?: Tak na innym deadtrunie

Czy byłeś karany/a?: Nie

Twój adres IP: Zmienne

Dlaczego właśnie Ty: Chciałbym pomóc na serwerze dlatego że

§9. Musisz mieć sprawny mikrofon

§10. Musisz mieć przegrane 15h na serwerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.