Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

DiZzy321

Podanie o Admina

1. Twój nick: DiZzy
2. Jak długo grasz na serwerze: http://www.gametracker.com/player/Dizzy/193.33.177.12:27026/
3. Masz admina na innym serwerze: Nie
4. Czy byłeś karany: Nie, nie byłem
5. Masz konto steam: Tak
6. Twój adres IP: Zmienne
7. Dlaczego Ja: Trudne sprawy na serwerze, często jest ukryta prawda i potrzeba nam Na sygnale by reagować na te Trudne sprawy. Ja, po to by pilnować porządku ponieważ coraz częściej serwer odwiedza sporo odpaleńców, a adminów nie ma..
8. Ile masz lat: 18
9. Nick Steam/SteamID: piterjakim123
10. Staż w CS 1.6: 5 lat z przerwami
11. Ilość przegranych godzin na serwerze: http://www.gametracker.com/player/Dizzy/193.33.177.12:27026/
12. Znajomość amxx: Bardzo dobra.
13. Ile grasz dziennie: 6/7 h, zależy od sytuacji. 
14. Godziny w jakich grasz: 16-18, 19-22

15. Sprawny mikrofon: Jest. Tak mam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego ja to takie 2/10, ale do reszty przyczepić się nie mogę. Godzinki są, wiek i steam też na plus. Tylko język trochę opanuj, bo ludzie się skarżą. Poczekam na wypowiedź innych adminów, ale jak dla mnie to możemy poczekać z tydzień i zobaczyć na serwie jak się sprawujesz. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twoja kultura jest taka trochę dziecinna, obrażasz wszystkich dookoła, ciągle przeklinasz, ja wiem, że też bez zarzutu nie jestem pod tym względem, ale u Ciebie to się trochę w inny sposób przejawia, szczerze mówiąc, powątpiewam czy naprawdę masz 18 lat, przez mikro też Cie nigdy nie słyszałem. Można też przypuszczać, że będziesz ludzi banował, od tak, bo ktoś Ci się nie spodoba, moim zdaniem na admina się nie nadajesz. 

Jestem na nie

EDIT:

@ShajbuSS Nie rozumiem co będzie dziwnie wyglądać co pisałeś do mnie, a jeśli takie słuchy Cie o nim doszły(o tym banowaniu Weroniki) to masz odpowiedź, że nie powinien dostać admina, bo to są zwykłe dziecinne pogróżki, jakby faktycznie Weronika coś miała to trzeba kręcić demko i wysyłać administracji, ale nie sądzę, żeby była odpalona, bo nigdy mi się nic nie rzuciło w oczy. I po raz kolejny mogę śmiało powiedzieć, że admina dałbyś każdemu, bo pomimo faktów jakie tutaj są wypisane, Ty i tak byś przyznał flagi, ja naprawdę nie wiem co ktoś by musiał zrobić, żebyś Ty był na nie...A przypominam Ci, że zgłosiłeś się na pomocnika opiekuna.

Co masz na myśli, że nie wejdzie na żaden serwer 1.6?Jeśli byś go za to zbanował to sam byś mógł flagi stracić, bo to już by była samowolka, nie przesadzaj, nie ma po co takich tekstów pisać

Ja się z Dizzym na bieżąco obserwuje czy kto?Bo nie rozumiem, a może mnie obserwować cały serwer :) pilnuje porządku jak należy i ja też mam wiele informacji o wielu osobach, więc się nie martw, zabrzmiało mi to trochę jakbyś mnie obserwował...To miałeś na myśli?

EDIT 2:

@ShajbuSS mój cięty język, a Jego to jest różnica, ja u Niego obawiałbym się czy nie sypał by banów od tak, bo u niego to się przejawia taką trochę dziecinadą, powiedziałem zresztą, że nawet powątpiewam czy ma te 18 lat...Jak dasz tydzień na poobserwowanie, to już w sumie tak jakbyś dał na stałe, dobrze wiesz jak to się z reguły kończy, a można nie zauważyć co się tak naprawdę będzie działo, zwłaszcza, że u niektórych rzeczy wychodzą po długim czasie...

Jeśli chodzi o aktywność to nie wymagaj nie wiadomo czego od ludzi, ja złożyłem podanie ponownie, bo czasem zaglądam na serwer, ale nie mam czasu na długą grę, bo mam od cholery nauki, inni zapewne też, dlatego im więcej adminów tym lepiej, ale ogarniętych

Mówisz, że jestem "nowy" i o mnie też zbierasz informację, raz na serwerze zrobiłeś mi jakiś głupi test i już wcześniej też zauważyłem, że napisałeś coś co wskazywało na to, jakbyś jednak obserwował co robię jako admin, nie zapominaj kto Cię tu uczył wielu rzeczy i dawał rady jak, kiedy postępować...Pamiętaj też jakie ostatnio odpały miałeś i ile na Ciebie było skarg przez ten cały czas, więc się trochę ogarnij, bo zachowujesz się tutaj jak jakiś szef szefów, a szczerze mówiąc to prędzej ja mogę Ciebie obserwować, a nie Ty mnie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Zdzi$zek. Może to trochę dziwnie będzie wyglądać, ale rozmawiam z DizZym od tygodnia w sumie na ts`ie na którym ojjj dawno Cię nie było. Co do banowania to dodam tak od siebie, że słyszałem że jak dostaniesz adma to @Weronika` dostaje bana za aima (jak tak się stanie to nie wejdziesz na żaden serwer 1.6) ale to nie jest taryfa ulgowa. Ta druga część była do DizZ`iego jak coś. Sami siebie nawzajem obserwujecie, a ja mam o tym wszystkim info na bieżąco xD Ja bym dał na tydzień testowego (może moja aktywność na serwie mała, ale na ts`ie jestem codziennie przynajmniej z jednym adminem z tych nowych i jakoś dajemy radę) @werteZ jak masz jakieś ss`y albo coś w tym rodzaju to możesz podesłać na PW ?

@Zdzi$zek Chodziło mi o to, że obserwuje wszystkich nowych adminów (a że w sumie jesteś "nowy" to o Tobie też zbieram informację) Wcale nie muszę siedzieć jak wcześniej po 4-5 godzin dziennie na serwerze, żeby się orientować co się dzieje. Adminów jest trochę, a ja dalej widzę brak aktywności u ponad połowy. Co do tej akcji z Weroniką to jest troll (ale tak myślałem, że tak na to zareagujesz). Nie dałbym admina każdemu i powtarzam to w sumie już 100000 raz. Po prostu widzę jak niektórzy się przykładają do tej roli i nie ma ich od 1,5 miesiąca na serwerze - To ma być admin ? To chyba jednak wolę dalej prowadzić rekrutację, poznawać nowych ludzi i decydować czy się nadają. Jedynym minusem DizZi`ego jest to, że ma cięty język jak Ty Zdzich. Poza tym nie zgodziłem się pod podaniem, a dałem tydzień na poobserwowanie go na serwerze i dopiero wtedy stwierdzenie czy się nadaje, więc czytaj ze zrozumieniem, chociaż wiem, że moja składnia żyje własnym życiem xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt się nie wypowiada więcej ? To zamykam temat. @werteZ jakbyś mógł mi podesłać jakieś ss`y albo demko co do tego Pana i podejrzenia o WH. A póki nie dostanę takowych to ja nie mam nic przeciwko, żeby dać Dizzi`emu szanse. Poczekamy z tydzień zobaczymy jak się sprawuje na serwerze i wtedy podejmiemy decyzję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.