Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

werteZ

[PRZYJĘTY] werteZ PODANKO!

1. Twój nick: werteZ
2. Jak długo grasz na serwerze: od 2014r? od 4 miesięcy prawie codziennie
3. Masz admina na innym serwerze: Nie
4. Czy byłeś karany: Nie
5. Masz konto steam: Tak
6. Twój adres IP: Zmienne
7. Dlaczego Ja: Byłem opiekunem na DR, czasami na serwerze brakuje admina a ludzie robią burdel co odstrasza innych graczy jestem w miarę aktywny i służę pomocą.
8. Ile masz lat: 22
9. Nick Steam/SteamID: STEAM_0:0:20820215
10. Staż w CS 1.6: 9 lat?
11. Ilość przegranych godzin na serwerze: http://www.gametracker.com/player/werteZ/193.33.177.12:27026/
12. Znajomość amxx: Jest okej :)
13. Ile grasz dziennie: +/- 2h
14. Godziny w jakich grasz: 17-do póżnych godzin

15. Sprawny mikrofon: mam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ooooo TAK! <3

Przecież ja wiedziałam, prędzej czy później że złożysz podanko.

Wieki idealny! Staż też niczego sobie, amxx też, Mikrofon <333 Oczywiście, że wielkie tak :D

PS. Miałeś wrócić ze mną na dr i co robisz ;cc

@PauLinkaa Tu Cię zaskoczę, bo gram ale tym razem na innym nicku i nonsteam ;* 

Edytowane przez ♕ Princesska ♕

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na Tak :D Mordeczko

+gt

+wiek

+doswiadczenie 

+staż 

+steam

+mikro 

pss. Princeska nie grasz na serwerze to nie powinnaś się wypowiadać

Edit: Podaj nick ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Absolutnie na tak. Nie ma przeciwskazan, a jako były opiekun amx ma w małym palcu.

A ty princesska za te reklamy innych forum nie powinnaś się wogóle odzywać. Zero totalne...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również jestem na tak. Grzechem byłoby nie przyjąć tak ogarniętego i zasłużonego gracza ;) Witamy w ekipie. Napisz mi na pw nick na którym grasz oraz hasło do setinfo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.