Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

jedrzej 08

Ban perm - jedrzej 08

Dostałem permanentnego bana bez wyjaśnienia powodu owej akcji. Proszę o UB.

Nick z gry: jedrzej 08
Czas bana: Na zawsze
Admin który dał Ci bana: brak
SS-y spakowane w format .rar: [link]: brak
SS z konsoli: [link]: brak
Wycinek z konsoli: 

Kicked by Console: You have been banned from this server.
Kicked :You have been banned from this serve
 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie moja robota, dziwne że nie ma nicku admina

@jedrzej 08 byłeś na serwerze i dostałeś bana? Czy może po prostu trafiłeś na zbanowane ip? wtedy reset routera pomoże :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jędrzeja wczoraj widziałem na surfie, także temat chyyyyba do zamknięcia skoro żaden admin się nie wypowiedział, że dał bana :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Admin banujący (jeśli jakiś był) i tak ma 24 godziny na wyjaśnienia w wypadku odwołania gracza, więc nieważne czy dostał bana czy ip zbanowane wygrał w totka, może grać. Koniec tematu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.