Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

VARIACIK

[WYJAŚNIONE] Skarga na ShajbuSS

Nick Admina: ShajbuSS

Powód złożenia skargi:
Zostałem zbanowany na godzinę, powód "blokujesz rampe". Nie dość że w tym czasie nie blokowałem rampy tylko raczej strzelałem z m4a1 (co jest na screenach), to nie istnieje takie coś jak ban za blokowanie rampy. ShajbuSS raz tłumaczył mi, że banuje mnie za to dlatego, że to wpływa negatywnie na grę (czy coś w tym stylu). Równie dobrze można powiedzieć że ktoś jak zabija ciągle z AWP, też wpływa negatywnie na poziom gry bo tylko zostajesz zabity z daleka i nie istnieje wtedy starcie wręcz z wrogiem. Podkreślam że nie ma admina, który za to mnie banuje tylko ShajbuSS. Niestety, każdy ma inny styl gry i nawet jeśli blokuję, to każdy może mnie ominąć, co więcej ja stoję z nożem a wy macie do dyspozycji każdą broń. Nie każdy musi tylko spadać ciągle z pompą...
Chciałbym aby raz na zawsze wyjaśniła się sprawa banów za "blokowanie rampy".
Już nie mówiąc o tym, że dostaje te bany co chwilę, tak jakby się na mnie uwziął, a tym razem niesłusznie.

Dowody:
http://www84.zippyshare.com/v/uAfTpzXp/file.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak sobie oglądam te screeny i oglądam i jedyny wniosek jaki z tego wyciągam to taki, że faktycznie udało Ci się nie blokować rampy na tych screenach. A co do samej skargi. Byłeś wielokrotnie ostrzegany co do tego, że blokujesz rampę i nie tylko przeze mnie. Bodajże, choć nie chce dzielić winy, ale o ile się nie mylę to @Ciappo też coś mówił na temat blokowania jak i tego (o czym z resztą powiedziałeś) kampienia z AWP. Co do Twojej sprawy. Krótko, zwięźle i na temat. Ja Ci powiedziałem, że jeżeli dalej będziesz blokował (i nie ma czegoś takiego jak ominięcie Ciebie, kiedy Ty w kogoś na pałę z kosą wjeżdżasz) to będziesz leciał z serwera. Wczoraj - i tutaj nowość udało Ci się nie blokować rampy, ale za to dostałeś od @BLAM bana za bicie w Gun Roomie. Więc zrozum, że w regulaminie nie ma punktu : ZAKAZ BLOKOWANIA RAMPY, ale istnieje punkt mówiący o tym, że utrudnianie gry będzie karane kick`iem bądź banem. A Twoje blokowanie rampy to utrudnianie gry zwłaszcza nowym graczom którzy uczą się rozpędzać. Ale nie mają takiej możliwości bo w połowie drogi dostają kosę na klate i koniec. Więc moje zdanie wygląda następująco : Nie podoba Ci się jak ktoś lata z AWP ? Sam z nią polataj. Nie podoba Ci się to, że dostajesz bany za blokowanie ? To nie blokuj. Krótka piłka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja powiem tak, żyjemy w Polsce, tak? Po której stronie jeździmy samochodem? Po prawej tak? Tak xD a rampa jedziesz lewą stroną czyli hmm pod prąd? :P nie no takie na rozluźnienie... 

Co do sprawy.. Rapma działa zarówno w jedną jak i druga strone ;) każdy jest uczestnikiem rampy i każdy ma prawo do korzystania z niej jak chce :)  mi osobiście Variat nigdy nie przeszkadzal na rampie (nie wiem jak innym) uwagi też mu raczej nie zwracałem. Shajbusek żałuj że nie grałeś jak chyba Gado bądź Raff grali już nie pamiętam który, oni notorycznie latali pod prąd i zabijali po kolei wszystkich ;) i oni nie cackali się że z nożem "bo łatwiej zabić" tylko z m3 i jakoś nikt nie narzekał nigdy na to ;) Sam często latam pod prąd i zabijam w ten sposób :) a Variata zazwyczaj da się zabić Glockiem bądź USP. Moim zdaniem Variat powinien ograniczyć to kampienie troszkę.. Chociaż co do awp też ma trochę racji.. Zanim na dobre pojawisz się w jailu już nie żyjesz xD Nie wiem czy Wy też coś takiego słyszeliście.. Ale ja na początku surfowania słyszałem "albo grasz z nami i nie płaczesz że Cię zabijają, albo idziesz na mapkę solo i ćwiczysz surfa". A jak ktoś dostaje kose na klatę.. Raz drugi trzeci może za czwartym się nauczy że trzeba albo ominąć albo zastrzelic ;) a nie wszytko podane na tacy.. 

To chyba wszytko co mam do powiedzenia na ten temat... Każdy ma inny styl gry, jedni cały czas spadają do jaila żeby zabić, inni lecą pod prąd, jeszcze inny będzie stał z awp :)

Co do Variata jeszcze to Shajba upominal go nawet przy mnie, że blokuje rampe. Tyle ode mnie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tylko dodam żeby nie było nie potrzebnego spamu że proszę o zdanie Nito bo nie czaję o czym wy mówicie i po tym się podejmię decyzję :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki krótko i na temat:

Moja wypowiedź w tym temacie będzie trochę ogólna, bo nie byłem w chwili zajścia na serwie:

1) Nie ma w regulaminie punktu dot. blokowania rampy, więc jeśli ktoś upodobał sobie to miejsce na fragowanie to nie przestępstwo. Ja jakoś zawsze potrafię takiego kogoś ominąć albo rozpieprzyć mu łeb z M3 jeśli dalej tam siedzi.

2) Jeśli ktoś celowo bloczy rampę, celowo wchodząc na zjeżdżających czy to swojego teamu, czy przeciwnika, aby tylko ich wyhamować itp. to utrudnia grę i może zostać za to zbanowany po upomnieniu.

Ban wygasł. Na przyszłość jeśli ktoś będzie "utrudniał" grę blokując rampę, poproszę na to twardszych dowodów.

Zamykam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.