cytrusik:P

[ODRZUCONE] podanie cytrus

5 postów w tym temacie

Nick podczas gry:cytrus:)
Staż na serwerze: okolo 3 tygodni moze mniej nie pamietam
Ilość przegranych godzin na serwerze (link do GT): http://www.gametracker.com/player/cytrus%3A)/193.33.177.21:27030/
Czy posiadasz admina na innym serwerze?: Nie
Czy byłeś karany/a?:Nie
Czy posiadasz CS 1.6 na STEAM?:Tak
Twój adres IP: 83.9.163.12
Dlaczego właśnie Ty: tych adminów czasami to nie ma na serwerze jak są potrzebni ,  jak nikt się nikomu nie daje . Często gram na serwerze spędzam około 1/2 h na serwerze  zależy czy mam coś do roboty czy nie :)
Nick Steam/SteamID: STEAM_0:0:161456086
Staż w CS 1.6:gram ok 5/6 lat
Znajomość amx (1/10):7-8
Czy posiadasz sprawny mikrofon:tak
Będziesz grał min 2h dziennie (zgodnie z pkt10): postaram sie 
Będziesz odwiedział forum MINIMUM 1 raz dziennie: Pewnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, cytrusik:P napisał:

tych adminów czasami to nie ma na serwerze jak są potrzebni ,  jak nikt się nikomu nie daje 

Co masz na myśli?To znaczy, że administracja ma banować ludzi, którzy nie dają się zabić??To jest dobra wola każdego gracza, jeśli da się zabić, a jak nie chce to nie musi...Jeśli Ty składasz podanie, żeby za takie rzeczy banować to nie widzę Cię w tej roli

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na NIE
-GT i ten staż 3 tygodnie..
§5. Musisz mieć przegrane minimum 25h na serwerze.

Aktualnie masz 8 z kawałkiem.. więc podanie powinno być od razu zamknięte ale bądźmy równi :v 

-Kultura...
Nie wiem jak na serwerze bo cie w ogóle nie widuje ale
jeszcze kilkanaście dni temu przyszedłeś sobie na mój kanał i mnie wyzywałeś..a szacunek dla graczy i adminów to podstawa..

-Na forum...żadnej aktywności..

Jedyny plus to że na ts siedzisz.. 
Popieram @Zdzi$zek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieję, że żaden z opiekunów serwera nie będzie mi miał za złe jeśli zamknę podanie, bo im wcześniej tym chyba lepiej by zapobiec niepotrzebnym postom, jeśli z góry wiadomo, że podanie leci do kosza.

PS. Taka moja rada. W sumie piszę ją do każdego, kto zachowuję się w taki sposób jak ty. Pograj trochę dłużej na serwerze niż to nędzne 8 godzin oraz daj się poznać ludziom na forum. Daj wyrobić o sobie zdanie, oby pozytywne i tego Ci życzę.

ZAMYKAM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.