Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

cytrusik:P

[ODRZUCONE] podanie cytrus

Nick podczas gry:cytrus:)
Staż na serwerze: okolo 3 tygodni moze mniej nie pamietam
Ilość przegranych godzin na serwerze (link do GT): http://www.gametracker.com/player/cytrus%3A)/193.33.177.21:27030/
Czy posiadasz admina na innym serwerze?: Nie
Czy byłeś karany/a?:Nie
Czy posiadasz CS 1.6 na STEAM?:Tak
Twój adres IP: 83.9.163.12
Dlaczego właśnie Ty: tych adminów czasami to nie ma na serwerze jak są potrzebni ,  jak nikt się nikomu nie daje . Często gram na serwerze spędzam około 1/2 h na serwerze  zależy czy mam coś do roboty czy nie :)
Nick Steam/SteamID: STEAM_0:0:161456086
Staż w CS 1.6:gram ok 5/6 lat
Znajomość amx (1/10):7-8
Czy posiadasz sprawny mikrofon:tak
Będziesz grał min 2h dziennie (zgodnie z pkt10): postaram sie 
Będziesz odwiedział forum MINIMUM 1 raz dziennie: Pewnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, cytrusik:P napisał:

tych adminów czasami to nie ma na serwerze jak są potrzebni ,  jak nikt się nikomu nie daje 

Co masz na myśli?To znaczy, że administracja ma banować ludzi, którzy nie dają się zabić??To jest dobra wola każdego gracza, jeśli da się zabić, a jak nie chce to nie musi...Jeśli Ty składasz podanie, żeby za takie rzeczy banować to nie widzę Cię w tej roli

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na NIE
-GT i ten staż 3 tygodnie..
§5. Musisz mieć przegrane minimum 25h na serwerze.

Aktualnie masz 8 z kawałkiem.. więc podanie powinno być od razu zamknięte ale bądźmy równi :v 

-Kultura...
Nie wiem jak na serwerze bo cie w ogóle nie widuje ale
jeszcze kilkanaście dni temu przyszedłeś sobie na mój kanał i mnie wyzywałeś..a szacunek dla graczy i adminów to podstawa..

-Na forum...żadnej aktywności..

Jedyny plus to że na ts siedzisz.. 
Popieram @Zdzi$zek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieję, że żaden z opiekunów serwera nie będzie mi miał za złe jeśli zamknę podanie, bo im wcześniej tym chyba lepiej by zapobiec niepotrzebnym postom, jeśli z góry wiadomo, że podanie leci do kosza.

PS. Taka moja rada. W sumie piszę ją do każdego, kto zachowuję się w taki sposób jak ty. Pograj trochę dłużej na serwerze niż to nędzne 8 godzin oraz daj się poznać ludziom na forum. Daj wyrobić o sobie zdanie, oby pozytywne i tego Ci życzę.

ZAMYKAM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.