Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

malvo1337

[WYJAŚNIONE] Skarga na ShajbuSS

Nick Admina: ShajbuSS
Powód złożenia skargi: Na serwie urządza sobie bitwę freestylową, ale gdy odpowiedziałem 'panczlajnem' dostałem bana tytułem ''przemyśl to''.
Dowody: Na serwerze grają ludzie, mogą potwierdzić o tym co zaszło.
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Deagle.pl
[AMXBans] Reason: 'przemysl to'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:95946972'
[AMXBans] Your IP: '213.199.254.94'
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Screenshot taken on player MALVO=D (213.199.254.94) 07.01.2017 - 22:20:17 by admin ShajbuSS

Edytowane przez malvo1337

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Człowieku. To, że była bitwa freestylowa to swoją drogą, ale Ty nie dostałeś bana za to, że dałeś swój punch line a za to, że na koniec runy (co raczej już nie było odpowiedzią na żaden wers) powiedziałeś : uwaga cytuje "Shajbuss to cwel". Potwierdzi to i @Zdzi$zek i @Ciappo i @werteZ i @Neverwinter. Czyli uwaga - aż 4 adminów. Zastanów się następnym razem co mówisz, do kogo, i w którym momencie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ziomek, sam nie widziałeś kto to powiedział, daję Ci moje słowo, że to nie byłem ja. W ogóle to ten typ miał inny głos i sam się zapytałem kto to powiedział. 

Następnym razem się zastanów jak dasz bana i nie masz pewności kto to, bo kurwa to nie byłem ja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po 1 : nie piszemy pod swoimi postami - istnieje coś takiego jak opcja EDYTUJ, to jej używaj

Po 2 : Dziwne, że nie wiedziałem. Skoro na początku rundy (po 4 sekundach) odezwałeś się Ty i miałeś o dziwo identyczny głos jak pan z końca rundy

Po 3 : Zamiast spamować to poczekaj na to aż reszta Adminów którzy byli się wypowie

Po 4 : To nie perm a ban czasowy ( Równie dobrze mogłeś za taką zagrywkę dostać na dłużej niż pół godziny), więc spamowanie nie cofnie czasu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, ShajbuSS napisał:

Po 1 : nie piszemy pod swoimi postami - istnieje coś takiego jak opcja EDYTUJ, to jej używaj

Po 2 : Dziwne, że nie wiedziałem. Skoro na początku rundy (po 4 sekundach) odezwałeś się Ty i miałeś o dziwo identyczny głos jak pan z końca rundy

Po 3 : Zamiast spamować to poczekaj na to aż reszta Adminów którzy byli się wypowie

Po 4 : To nie perm a ban czasowy ( Równie dobrze mogłeś za taką zagrywkę dostać na dłużej niż pół godziny), więc spamowanie nie cofnie czasu.

Ziomek, ile razy mam Ci mówić, że to nie byłem ja? Chuj, że to nie był perm, ale kurwa ban za nic.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@malvo1337 kultury więcej, nie przeklinaj tutaj, bo ktoś Ci warna jeszcze wlepi

a co do samego bana:

Nie wiem czy to Ty powiedziałeś "Shajbuss to..." na koniec mapy, bo tego nie słyszałem, ale w trakcie tej bitwy freestylowej spytałeś przez mikrofon czy da się mutować ludzi, bo chcesz jednego idiotę, debila wyciszyć?Nie pamiętam dokładnie jakiego słowa użyłeś, ale była to obraza i dotyczyła Shajbusa, przez mikrofon mało słów leciało, więc jakiegoś spamu nie było, mogłeś powiedzieć, że Ci to przeszkadza, Ty wolałeś użyć mocniejszych słów, a sama Twoja "freestylowa wiązanka" była tak naprawdę obrazą, już drugą albo i trzecią nie brzmiało to jak freestyle, który się wywiązywał między kilkoma osobami, potwierdzają to zresztą Twoje poprzednie słowa o tym całym mutowaniu. A to, że dostałeś tylko na pół godziny to się ciesz, ja bym Ci wlepił na dłużej bana

EDIT:

@malvo1337 spójrz na to obiektywnie, Ty zawiniłeś i przesadziłeś, ten cały freestyle był pomiędzy ludźmi, którzy się znają, więc tak czy siak w słowach na więcej mogą sobie pozwolić, a nie obrażali się, tylko jakieś żartobliwe teksty leciały, Ty wyleciałeś z pizdami, kurwami czy jakimiś takimi słowami, szczerze to pierw powinieneś spytać Shajbusa czy w ogóle możesz takich słów użyć w Jego stronę, bo bez tego to jest przegięcie samo w sobie=]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widać tą waszą solidarność, już się nie będę kłócił, bo macie przewagę liczebną. Nie ważne co by się stało i tak wyjdzie na to, że jesteście niewinni...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, spokój mi tu, bo rozsadzę towarzystwo.

A tak na poważnie, serwer to nie jest jakaś arena, żeby na niej sobie występy czy bitwy urządzać. Nie każdemu może się to podobać, a admin jest dla graczy, nie na odwrót. Jak chcecie sobie urządzać takie zabawy, spoko , ale albo najpierw zapytajcie czy nikt nie ma nic przeciwko, albo idźcie na ts'a bo nie każdemu to się może podobać a potem robią się niepotrzebne spiny i skargi. Sam osobiście bym nie miał ochoty na takie wydarzenie podczas gry, przeszkadzałoby mi to i bym od razu zgłosił dezaprobatę.

Co do bana, to nie jest tak, że admini się na ciebie zgadali kolego, a na pewno nie zdzichu, bo on sam na adminów cynki dawał, jak niektórzy sobie za bardzo pozwalali, więc ban był na 99% słuszny (nie byłem na serwie akurat dlatego nie 100). I ostrzegam Cię też, że przeklinanie na forum jest zabronione i jak znowu przesadzisz, dostaniesz odpowiednią "nagrodę"

A @ShajbuSS jak już banujesz, to w powodzie napisz porządnie o co chodzi. Przemyśl to, to najwyżej się jako powód do kicka nadaje. Przy banie mogłeś napisać "Obrażanie gracza" itp. Powód bana ma być jasny dla gracza, jak i dla opiekuna, którym nie jesteś póki Nito zajmuję tę posadę. Nikt nie będzie zgadywać, co ma zbanowany gracz przemyśliwać podczas odsiadki, ani osądzać na ślepo czy ban był zasłużony czy nie gdy się sytuacji nie widziało/słyszało osobiście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hraes Wszystko odpowiednio rozpisał i wyjaśnił. Po przeczytaniu tematu nie pozostaje mi nic innego jak dać Damianowi reputa i przyznać rację we wszystkim co napisał, bo i takie jest moje zdanie. Szajba ja wiem, że masz talent bo słuchałem Twoich utworów i serio chylę głowy, ale jak coś urządzacie to przynajmniej dajcie znać gaczom, że coś się będzie działo...dajcie info jak mogą was mutować itp. 

Malvo - przekleństwami, wulgaryzmami i wywoływaniem spin na forum nic nie zdziałasz a tylko obskoczysz warna i zakończysz karierę, więc panujemy nad nerwami i posługujemy się "schłodzonymi argumentami".

Ban wygasł, więc wracamy do gry, a wnioski wyciągamy na przyszłość.

@Zdzi$zek kolejny props za czujność :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.