Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Zdzi$zek

Nominacja map

Przydałoby się wgrać możliwość nominowania map, bo te które z automatu się losują to jest porażka, ja swoje ulubione mapy to widzę w głosowaniu raz na miesiąc, a jednej to ani razu nie widziałem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś to było i działało jak należy. Też jestem za, bo niektóre mapy są wręcz gwałcone i rzygać nimi idzie. Wreszcie będzie szansa pograć więcej map niż 3 czy 4 najczęściej wybierane i mniej monotomii będzie w grze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście że jestem za! Sam miałem chęć pisać o tym temat tylko internety nie pozwalają :) praktycznie co trzecia mapa to jest ta sama ;V i troszke to nudzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gram bardzo rzadko na DR`e. Ale przyznaje rację panom ^. Powtarzalność map jest tak duża, że czasami aby pograć na forrest albo na jakiś mniej znanych to cały dzień się czekało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem za, bardzo dużo map się powtarza ciekawiej by było gdyby była także możliwość 

pogrania na tych mniej znanych mapach ☺

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czym większa ilość pluginów, tym bardziej serwer się będzie crash-owal..

rtv z nominowaniem map będzie się gryzło, i serwer będzie lagować. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyścigi akurat zostały wgrane i jest dobre to dla graczy :)

A co maja reklamować zebyśmy ludzi nie mięli ?

Trudno ci zrozumieć, noże są akceptowane przez graczy i jest to urozmaicenie gry na deathrunie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli rozumiem, że nominacja map nie jest dobra dla graczy?Spójrz na wypowiedzi w tym temacie oraz nawet popytaj ludzi na serwerze czy gdziekolwiek, a takie śmieci jak noże to jest bezsens, który może niektórym się podoba, ale to nie polepsza gry, natomiast nominacja map bardzo polepsza :) Co do antyreklamy to powiem Ci szczerze, że na tym można stracić wielu graczy, a dlaczego?Bo nie każdy kto napisze np dwie cyfry i wyleci zbanowany z serwera, złoży odwołanie na forum, wiele ludzi to olewa, nie chce im się fatygować i szukają innego serwera, u nas na surfie nie ma antyreklamy i jakoś dajemy radę =]

EDIT:

@Why Always Me mi chodzi o to, żeby było można wpisac nominate deathrun_unknown-area np i żeby ta mapa pojawiła się w głosowaniu na koniec mapy, o tym mówisz tak?Teraz sprawdziłem i jak wpisuje powyższe to pisze coś błąd przy nominacji, że nie pasuje to do żadnej mapy czy coś takiego, próbowałem na kilku mapach na kilka sposobów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co czytałem to Tiger miał wam to zmienić tak więc dajcie mi znać czy to zrobił a jak nie to ja wam jutro zmienię aby się pojawiało  nominate :)

@Zdzi$zek Tak o to chodzi jutro wytrzeźwieje to wam to ogarnę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.