Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

FeN

[WYJAŚNIONE] Sprawy organizacyjne

Ostatnimi czasy na naszym forum miały miejsce spore roszady w zajmowanych stanowiskach. @Tiger_pl postanowił zrobić sobie przerwę w piastowaniu stanowiska H@ (liczymy na to, że wróci do nas jak najszybciej). Na czas jego nieobecności przyznane mi zostało stanowisko administratora, mam nadzieję, że jak najlepiej będzie mi się udawało wypełniać moje obowiązki.

Tym samym powstał wakat na stanowisku Head Admin Tech. Decyzją administracji funkcję HT@ objął @Domciu . Odpowiedzialny On będzie za wsparcie techniczne dla Opiekunów wszystkich naszych serwerów 1.6.

Na stanowisko Junior Administratora awansowany został @Why Always Me. Dołączył do @abcza i @Don Zbrojs i razem pilnują wszystkiego, co dzieje się na naszym forum, jak również sprawdzają, czy obowiązki pozostałych osób funkcyjnych na forum, są wykonywane sumiennie i zgodnie z regulaminem.

Forum wzbogaciło się również o 2 nowych moderatorów. Zostali nimi @Nito i @Zagrajmer.

W związku z powyższymi zmianami, osoby, które do tej pory posiadały rangę pomocnika Opiekuna Serwera zostali awansowani do rangi Opiekuna Serwera.

Serdecznie chciałbym pogratulować wszystkim osobom, które piastować będą nowe stanowiska, mam nadzieję, że dzięki temu, nasze forum będzie nie tylko prawidło funkcjonować, ale również rozwijać się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też Gratki ode mnie.

FeN wypadało by zmienić na stronie głównej pod działami te informacje jak i faktyczne zmienienie rang z pomocnika na Opiekuna :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.