Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Magda

bany?

siemka. mam pytanie co jest z ludzmi na serwie. za co młody ma bana? jakie kłamstwa? sami robicie tu syf jeden na drugiego gada viper ty nie jestes swiety sam obgadujesz ludzi za plecami sam prowokujesz a pozniej że to inni sa ci zli. Nie potraficie się dogadać. Po co wywlekacie swoje sprawy prywatne na ogólny kogo interesują takie rzeczy. To trzyma sie dla siebie a nie dla innych. Czepiacie się młodych Weedowej i młodego a oni wcale tu nic zlego nie robią. Powinniscie sie zastanowic następnym razem komu dajecie i za co dajecie bana. Bo ja tu ukarala bym  i vipera. Sory Viper ale taka prawda

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie potrzebny Nam kolejny temat i kolejna prowokacja do spiny. Dolewanie oliwy do ognia. Wybacz Madziu, ale wszystkiego dowiecie się już wkrótce ;)

Zamykam!

Edytowane przez Domciu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.