Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

kamilos380

Kamil Stoch - 251,5 m Nowy Rekord Polski - Planica 2017 (HD)

Cuuuuuudowny lot jak i cały sezon. Przeczuwałem to dlatego, nie opuściłem żadnego konkursu. Lot oczywiście nagrany. Bedzie co wspominac i pokazywac wnukom haha ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś w Polakach jest jeśli chodzi o odnajdywanie się w powietrzu...mamy najlepszych skoczków i elitę jeśli chodzi o pilotów, szczególnie wojskowych :) Brawo!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aż szkoda, że jutro już zakończenie sezonu bo walka Stocha z Kraftem jest mega zacięta, Kamil ma już niestety małe szanse na Kryształową Kulę, ale i tak 7 zwycięstw Kamila i 2 Maćka, zdominowane podium podczas Turnieju Czterech Skoczni, złoto w drużynie na MŚ, zwycięstwo w klasyfikacji Pucharu Narodów i wiele innych czyni ten sezon znakomitym :) i tu wielkie słowa uznania dla Stefana Horngachera, który w krótkim czasie podniósł tę drużynę na wysoki sportowy poziom i wyciągnął nas z niepokojącego kryzysu który trwał dwa lata. Czapki z głów za to co zrobili w tym sezonie :excl::happy:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.