Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Matteo

Czemu nie ;v

Nick podczas gry: Matt
Staż na serwerze: około 2 lat
Ilość przegranych godzin na serwerze (link do GT): http://www.gametracker.com/player/Matt/193.33.177.21:27030/ tak wiem ostatnimi czasy mało lecz ciężko nabić godziny jak codziennie mi ktoś nowe hasło zakłada na konto :v Nieważne jakie ja założe zawsze zgadują :v a kolejny raz prośić opiekuna to już troszke takie dziwne można powiedzieć :D
Czy posiadasz admina na innym serwerze?: Nie
Czy byłeś karany/a?: Nie
Czy posiadasz CS 1.6 na STEAM?: Niestety nie 
Twój adres IP: Podam na PW 
Dlaczego właśnie Ty: Otóż, jest tylko dwóch adminów, lubię grac na dr'ce, zrezygnowałem z jednego powodu(śmiesznego można powiedzieć) ale chciałbym znów służyć na tym serwerze i trzymać porządek. 
Nick Steam/SteamID: http://steamcommunity.com/id/_Matteo_18/
Staż w CS 1.6: myśle ze 4 lata będzie
Znajomość amx (1/10): 7/10
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Oczywiście
Będziesz grał min 2h dziennie (zgodnie z pkt10): jeżeli tylko odzyskam hasło to pewnie ;)
Będziesz odwiedział forum MINIMUM 1 raz dziennie: no jasne 

Chciałbym dodać że posiadam Internet niestety na limit 30GB jest to dosyc mało, i zazwyczaj pod koniec miesiąca się kończy tak 25-29 dnia a doładowywany jest każdego miesiąca 13-tego dnia także co miesiąc tydzień lub dwa mnie nie ma, lecz potrafię to nadrobić;) 

@Hraesvelgr  Pogadaj z tym vakosem by albo wlazł na tego ts'a albo odpisał na pw przynajmniej ... bo ja rękę wyciągam na zgode ale on raczej nie.

Edytowane przez Matteo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Porozmawiałem z Mattem i myślę jednak, że można dać mu szansę. Moje zarzuty i podejrzenia jakie były takie są, ale mam nadzieję, że nie potwierdzą się one w nowej kadencji jeśli zostanie przyjęty. Każdy może popełnić jakiś błąd, ważne żeby wyciągać z nich wnioski, ja nad sobą też pracuję, zwłaszcza nad nerwami i zaciętością, bo wiele razy nie zachowałem się tak jak powinienem.

A jeśli chodzi o podania to zarzucałem niektórym że są zbyt pobłażliwi, a ja zapewne jestem zbyt cięty w drugą stronę...

Lepiej żyć w zgodzie niż się kłócić, nic specjalnie przesadnego nie stało się podczas Jego adminowania, więc drugą szansę można dać i szczerze mówiąc chciałbym się przekonać, że moja poprzednia ocena będzie błędna.

Powodzenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja nie jestem taki pewien tej szansy na ts nie byleś taki miły w stosunku do mnie za plecami tez coś tam było ale nie tylko ty już nie będę pisał kto jak byś pogadał ze mną ts i bym zobaczył ze sie zrobiłeś bardziej w porządku a jak zobaczę ze nie to nie taka moje wypowiedz 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na tak, 

+pomysłowy
+godziny
+miłe stosunki z graczami (odzywa się)   
+amx
+staż 

a ty vakosss (gdzieś to mam czy dostane warna czy nie ja tu bynajmniej próbuje "coś zrobić" lecz sam nie wiem jak to opisać..)
dostałeś opiekuna jak nikogo nie było staż  i godziny były "ulgą" dla ciebie
i teraz Powinieneś  je odrobić gdy dostałeś opiekuna a nawet przed tym żeby widzieć że na prawdę chcesz go postawić na nogi...
opłacenie reklamy i pomysł na noże tyle, zero empatii gracz czegoś chciał a ty nawet nie odezwałeś sie, tylko pisanie "czego"  na ts to samo,  cicha myszka,cichsza ode mnie. 

teraz znowu dostałeś opiekuna, i co? wbiłeś na 4 minuty w ciągu miesiąca, pewnie w zły serwer wbiłeś..
masz siedzieć z tą rangą i nic nie zrobić? nawet pomysłu nie mieć? a jak już go masz jakiś "fajny" czy coś to przynajmniej go zrealizuj.

obrabianie za plecami to cała prawda była można określić je prostymi słowami null, zero,нуль
Paulinka robiła co mogła a my jej po części pomagaliśmy, ty sobie siedziałeś i grałeś w cs go lub na innym serwerze.  rozumiem kilkanaście dni nie bycia dla odpoczynku bo ta gra już ci się przejadła ale ty..może tydzień lub mniej coś robiłeś i przestałeś.

Moim zdaniem nie opiekun lecz Hraesvelgr  powinien tutaj ustalić czy przyjęte lub odrzucone,  on się tutaj we wszystkim jak myślę orientuje i nie jest źle nastawiony na z żadnych ze stron (tak bynajmniej myśle)

jak coś do mnie to na pw..
Pozdrawiam,

---edit
o właśnie teraz widzę że Hraesvelgr i ma jakiś "pomysł" ale dlaczego on? jak ty masz range opiekuna a on powinienen ci pomagać, (nic do tego nie mam Danielku ;) ) 
to nie zmienia faktu..

Akurat pomysł wyszedł od Tigera, nie wiesz, nie gadaj... /Hraesvelgr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Było tam parę spin ale każdy może dostać drugą szansę :) Jestem za tym by Pan dostał Admina Testowego , jeśli pokaże , że mu zależy i stara się można dać Admina Dr :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na ten moment nie widzę dobrego powodu żeby Cię przyjąć. Dlaczego?

1. Nie masz problemu prosić administracji o rangę admina, ale masz problem poprosić opiekuna lub wyższych o odzyskanie hasła na nick? Gratuluję konsekwencji...

2. Najpierw piszesz, że będziesz grał 2 godziny dziennie po czym piszesz o ograniczeniu internetu, przez co średnio 2 tygodnie w miesiącu odpadasz z gry. Bez komentarza...

3. Nie podoba mi się powód, z jakiego wcześniej zrezygnowałeś z funkcji. Miałeś problem o błahostkę, a teraz nagle ci się odwidziało i już nie masz z tym problemu. Szanujmy się a nie zmieniajmy zdanie jak skarpetki...

4. Nie podoba mi się też jak iskrzy między tobą a vakosssem. Dopóki ma on rangę (spokojnie, mam na niego oko i będę go rozliczał z cyrografu jaki ze mną podpisał, nie musicie się tu na jego temat rozpisywać, bo to nie o tym temat) a ty chcesz być adminem, musicie nauczyć się ze sobą współpracować. W końcu jako osoby funkcyjne na serwerze gralibyście do 1 bramki. Na razie nie widzę porozumienia a nie życzę sobie na DR takiego cyrku jaki niedawno był wśród administracji bf2 (weedowa, to może daj ponownie szansę viperowi, bądź konsekwentna w tym co piszesz).

Dam wam panowie kilka dni na rozmówienie się między sobą na ts czy pw czy gdzie tam chcecie i jeśli zobaczę, że rzeczywiście poprawiły się między wami stosunki, to będę skłonny dać ci szansę, do tego czasu wstrzymuję się z decyzją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.