Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Piotruś.!

[ODRZUCONE] Wakacji nie ma, ale jest ciepło.

Nick podczas gry: Piotrus.!
Staż na serwerze:  First Seen: Oct 14, 2014 10:00 AM, grałem jeszcze trochu (5 godzin? xd) pod koniec 2013
Ilość przegranych godzin na serwerze (link do GT): http://www.gametracker.com/player/Piotrus.!/193.33.177.21:27030/ (mam jeszcze ss z starego gt, ale nie umiem znalezc..) tak wiem, do poprawy i nad tym się staram.
Czy posiadasz admina na innym serwerze?: Nie
Czy byłeś karany/a?: Nie 
Czy posiadasz CS 1.6 na STEAM?: Tak
Twój adres IP: Zmienne
Dlaczego właśnie Ty: Z resztą nie wiem co napisać i tak będzie to "amatorskie?" znam ludzi na serwerze, modem umiem się "obsługiwać/ posługiwać", chciałbym aby serwer wbił się w górę.
Zrezygnowałem z powodu choroby.
Nick Steam/SteamID: STEAM_:0:1:127311163
Staż w CS 1.6: 5 
Znajomość amx (1/10): w "amx" to 6 a w obsłudze ftp 8 
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak
Będziesz grał min 2h dziennie (zgodnie z pkt10): Tak, lecz w poniedziałki mam treningi i nie mogę tego obiecać (14-21, z dojazdem..)
Będziesz odwiedział forum MINIMUM 1 raz dziennie: Tak

Co do godzin, wiem że grając przez jeden dzień po przerwie admina nie dostane oraz zrozumie jeśli podanie będzie wstrzymane,ale obiecuje że godziny będą poprawione(nie obiecuję poniedziałku ;/ ).

Zanim bedziesz oeniac wejdz na serwer. A potem daj wnioski "admin ma dawac przyklad dla graczy"  to co na pw bylo to inna sprawa..

Wszystko wiedzialas i co robilem tak? Wiesz tyle co widz reziego o jakiejś "dramie" i myslisz ze wszystko wiesz. Wytykając mu to w internecie..

Moge powiedziec ze w 100%  dawalem graczą przykład...ale ty tego nie wiesz bo nawet na serwerze nie grasz ;)

Zaświadczenie od lekarza mam ci dać? 

Co do pokazania ze mi zalezy na wzniesieniu serwera nawet szansyy nie mam..

Wszystko co "za darmo" mozecie mi zabrac..jak myslicie ze rzucam sie na vipa to brawo..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, Piotruś.! napisał:

Co do godzin, wiem że grając przez jeden dzień po przerwie admina nie dostane oraz zrozumie jeśli podanie będzie wstrzymane,ale obiecuje że godziny będą poprawione(nie obiecuję poniedziałku ;/ ).

A to chętnie zobaczę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na NIE!

Widziałam co i jak było jak byłeś adminem , admin ma dawać przykład ale ty go niestety nie dawałeś . A po miesiącu znowu ci się odwidzi i będziesz pisał Rezygnację !!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem przeciwny.

Nie chodziło Ci o adminowanie i dobro serwera o korzyści w postaci Vip-a.

Daje ludziom szansę ale Ty nie pokazujesz, że bardzo Ci załeży.

Brak godzin?

No to niestetyu Ty by powrócić na serwer w randze admina muisz to nam pokazać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daj się przekonać dla góry ze się poprawiłeś

Ja jestem za, może miewałeś złe dni ze mało wchodziłeś ale nic ku twojej pracy nie miałam :) 

Weedowa ty tyle wchodziłaś na deathrun'a co kot na drapał ;) ... I tak naprawdę mało wiesz :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak dla uspokojenia atmosfery. Na temat złożenia przez niego podania pisał ze mną jeszcze zanim darmowy vip dla adminów został wprowadzony...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.