Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

niezgodnyx1

[ODRZUCONE] Zgloszenie na adma

1. Twój nick: Jasiu#PoczatkujacySurfer

2. Jak długo grasz na serwerze: Styczen/Luty 2017

3. Masz admina na innym serwerze: Tak

4. Czy byłeś karany: Nie

5. Masz konto steam: Nie

6. Twój adres IP: zmienny

7. Dlaczego Ja: Gram bardzo często z 2 godz dziennie , a mysle ze potrzebujecie admina :)

8. Ile masz lat: 13

9. Nick Steam/SteamID: Nie gram na steam

10. Staż w CS 1.6: okolo z 3 lata bez przerw 

11.Ilość przegranych godzin na serwerze:Okolo 150godz albo wiencej              12.  Z najomość amxxx: Dobra 

13. Ile grasz dziennie: 1 - 2 godz dziennie 

14. Godziny w jakich grasz: Połodnie i noc wieczor :)

15. Sprawny mikrofon: Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na nicku, który podałeś masz przegrane 95 minut...Grałeś wcześniej na jakimś innym, czy myślisz, że my nie możemy tego sprawdzić?

Wiek...13 lat to zdecydowanie za mało, a ortografii to ja nawet nie chcę komentować...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kłamiesz w podaniu
Nigdy nie przegrałeś więcej niż 60 minut 

Śmieszne podanie... odrzucam i zamykam... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.