Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

seku123321

[ODRZUCONE] podanie

Nick podczas gry: seku
Staż na serwerze: 2 lata
Ilość przegranych godzin na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/seku/193.33.177.21:27030/
Czy posiadasz admina na innym serwerze?: nie
Czy byłeś karany/a?: Tak
Czy posiadasz CS 1.6 na STEAM?: nie
Twój adres IP: 78.11.4.6
Dlaczego właśnie Ty:  Jak Gram to rzadko widzę adminów a gram często i widzę jak inni łamią regulamin i mię to bardzo denerwuje.
Nick Steam/SteamID:  STEAM_0:0:849045597
Staż w CS 1.6: 3 lata
Znajomość amx (1/10): 7
Czy posiadasz sprawny mikrofon: tak
Będziesz grał min 2h dziennie (zgodnie z pkt10): tak
Będziesz odwiedział forum MINIMUM 1 raz dziennie: tak

Edytowane przez seku123321

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z tego c pamiętam miałeś bana aktywnego a wchodziłes na serwer dostałeś bana przez amx_ex a nadal jak widać grasz .... więc prosta odpowiedź NIE.

na dodatek :v ktoś cb zabije a ty wylatujesz z wyzwiskiem :V admin ma przykład chyba dawać :V

Edytowane przez Matteo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem co się działo przez moją nieobecność ale odkąd wróciłem chłopak sie dobrze zachowuje pomaga graczom posiada mikro i jest towarzysko powiedzmy ze jestem na tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem Nie

- karany 

- gt przez trzy dni grasz a odkąd cię nie było przyszli nowi gracze (daj się im zapoznać)

+Znajomość amx 

- konto na forum nie da

- Ostatnie zachowanie w nocy żałosne nie popieram takiego zachowania a kto ze mną grał wie że sam lubię potrolować lecz to było wkraczające poza granice 

Edytowane przez gracek123
Zmiana zachowania Gracza

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obserwowałem Cię kilka dni, na różnych nickach i Twoje zachowanie na serwerze zupełnie nie odpowiada adminowi. Ilekroć Cię widziałem to nabijałeś fragi jakby tylko o lvl chodziło, przez mikro zero usłyszałem ani na say'u pomocy dla innych graczy nie miałem okazji zobaczyć. Odrzucam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.