Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Grzegosz

[WYJAŚNIONE] uruchomienie 1.6

Siemanko :)
Chciałbym wrócić do starych czasów 1.6 ale niestety nie mogę :(
Gdy odpalam Cs 1.6 mruga ekran, robi się czarny i jak myszką ruszam to słyszę jakbym normalnie chodził po menu lecz ekran jest nadal czarny..  Ktoś tak już może miał i zna rozwiązanie?
Posiadam Win 10 i gtx 960 :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Mlody Kacperek Co ty pier... . Prawie każdy już jest na win 10 i gra w  1.6 Polecam Wujka Google Lub kogoś z czerwonych Tiger'a , FeN'a oni się znają na tym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie potrzebna dyskusja, ponieważ rozmawiałem na ten temat z Grzesiem. Normalnie da się odpalić CS'a 1.6 na Win10 ;) Czasami z problemami, ale są one jak najbardziej do przejścia.

Temat zamykam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.