Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

seku123321

[ODRZUCONE] Podanie seku

Nick podczas gry: seku
Staż na serwerze: 2 lata
Ilość przegranych godzin na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/seku/193.33.177.21:27030/
Czy posiadasz admina na innym serwerze?: nie
Czy byłeś karany/a?: Tak
Czy posiadasz CS 1.6 na STEAM?: nie
Twój adres IP: 78.11.4.6
Dlaczego właśnie Ty: Jak gram na serwie widzę jak inni łamią regulamin i nie są karani i mię to bardzo denerwuje 
Nick Steam/SteamID:  STEAM_0:0:849045597
Staż w CS 1.6: 3 lata
Znajomość amx (1/10): 7
Czy posiadasz sprawny mikrofon: tak
Będziesz grał min 2h dziennie (zgodnie z pkt10): tak
Będziesz odwiedział forum MINIMUM 1 raz dziennie: tak

Edytowane przez seku123321

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tydzień temu Twoje podanie zostało odrzucone i już następne składasz? 

Mógłbyś chociaż trochę się wysilić i sprawdzić pisownie niektórych słów..."mię" się pisze inaczej, "nie są karanie" to też nie za bardzo wiem o co chodzi. Przeczytałeś chociaż te podanie po napisaniu?

Jestem na nie

EDIT:

@gracek123 rozwiń jak możesz, dlaczego Jego zachowanie jest tragiczne, bo będzie to przydatne dla opiekuna, a szczerze mówiąc sam jestem ciekawy :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na Nie 

Po przeczytaniu tego podania niby wszystko spoko prawie :P 

Ale zachowanie tego pana jest tragiczne

@Zdzi$zek Dokładnie nie pamiętam co tam robił lecz opisywałem co robił Hraesvelgr na steam. Nie opiszę dokładnie bo nie chcę kłamać

Edytowane przez gracek123

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak w poprzednim podaniu tak i tu odrzucam, bo ani razu nie miałem okazji zobaczyć jak pomagasz innym, jedynie co to zginąć z twojej ręki...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.