Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

deadmous

staty

miałem 90 killi grałem przed chwilą z cheaterem jebać cię kurwo i patrze o killi i postanowiłem o tym napisać by odzyskać i czy jest taka możliwość 

 

proszę o kontakt

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe xD ja to zrozumiałem inaczej troszkę :p ale do wzoru skargi na gracza raczej chyba trzeba się dostosować ;x

### 

Jest już skarga z tego co widziałem więc nie trzeba :V

Edytowane przez Matteo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@deadmous opisz mi dokładnie o co chodzi bo szczerze to nie rozumiem :) jedyne co to to, że na serwerze był cheater i zabiłeś go 90 razy? xD Powiedz dokładniej o co chodzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisane jak na kolanie, ale ja z tego rozumiem że mu się statystyki zresetowały (te w rank, nie na pojedynczej mapie), ale płakać o 90 fragów które przy dobrym dniu na 1 mapę da się nabić to lekka przesada. 900 fragów w dupie to bym już zrozumiał ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.