Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

IKillYouu

[ODRZUCONE] Podanie IKillYou

1. Twój nick: IKillYou

2. Jak długo grasz na serwerze: Mniej więcej od początku marca tego roku

3. Masz admina na innym serwerze: Nie

4. Czy byłeś karany: Nie 

5. Masz konto steam: Nie mam, lecz do 2-3 tyg będę już posiadać 

6. Twój adres IP: Zmienny 

7. Dlaczego Ja: Przebywam codziennie na serwerze i jest dużo osób które łamią regulamin a gdy nie ma admina( a rzadko jest) to nie reagują na prośby. Po prostu postarałbym się to ogarnąć.

8. Ile masz lat: 18 

9. Nick Steam/SteamID:.......

10. Staż w CS 1.6: Gram od 12 roku życia 

11. Ilość przegranych godzin na serwerze: https://www.gametracker.com/player/iKillYou/193.33.177.12:27026/

12. Znajomość amxxx: Dobra

13. Ile grasz dziennie: Różnie, czasami 6 godzin czasami 2. Zależy od dnia 

14. Godziny w jakich grasz: Również różnie zdarza się rano, lecz prędzej w godzinach popołudniowych, wieczornych

15. Sprawny mikrofon: Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem przyda się kolejna para rąk. Adminów jest niewielu. Kolega pełnoletni, z mikrofonem, kojarzę go z serwa, dobra znajomość AMXX, minuty na serwie.

Ode mnie TAK. Daj się tylko poznać bardziej na forum :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podanie zostało napisane we wtorek. Mamy piątek. Wypowiedzi brak. Panie i Panowie - trochę więcej wkładu i opinii na przyszłość. Jako, że Filipo jest zajęty zmaganiem się z maturami, to myślę, że przyjęcie kolegi na Admina Testowego na okres 2 tygodni będzie dobrą decyzją. 

@IKillYouu zapraszam Cię dziś ok 20.00 na naszego TSa na mój kanał J@ albo na kanał Adminów Surfa. Obgadamy szczegóły. Po rozmowie podejmę ostateczną decyzję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam, że tak zostawiłem temat trochę, ale jak już Nito powiedział matura nie wybiera. Mam trochę urwanie głowy :)

Gametracker ładny, stabilny, godzinek ponad 15, pełnoletni. Co do zachowanie na serwerze nie wypowiem się niestety bo przez moją aktywność ostatnimi czasy nie kojarzę :( wybacz.

Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odrzucam ze względu braku zainteresowania ze strony składającego podanie. Pomimo umówienia się, nie doszło do rozmowy na TSie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.