Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

IKillYouu

[WYJAŚNIONE] Propozycja $$$$

Siema, Mam propozycje co do tego sufra :) Jest jedna rzecz którą można by poprawić. Mianowicie: chodzi o to by powiększyć tzw. początkowy "budżet" gry wchodzimy na serwer dostajemy 10000$. Spotkałem się już z sytuacjami na tym serwerze, że ludzie nie grali najlepiej ale do mario umieli dolecieć i przy jakiś tam statach początkowych musieli się "Relogować" żeby znów mieć te pieniądze na zakup broni. Moim zdaniem gdyby dać na początek już chociaż 16000$ było by o wiele łatwiej. Ktoś może powiedzieć, że i tak mało ludzi gra na surfie ale przecież im więcej "mikropoprawek" tym serwer staje się lepszy i wygodniejszy dla graczy. To już zostawiam waszej ocenie. Pozdro ! :D 

Edytowane przez IKillYouu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Były już takie propozycje i nie przeszły. Wtedy gra staje się łatwiejsza, a żeby mieć kasę to trzeba albo wykazać się jakimiś umiejętnościami i zarabiać przez fragowanie albo kupić vipa i wybór broni masz co rundę za darmo :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem ma to sens. Ile razy gracze tracili broń bo odpał na serwie pałował, albo ktoś z t1 bił pod nieobecność admina. Dla słabszych graczy byłoby to mniej frustrujące a i nabijanie np. krowy mieliby ułatwione. Decyzję podejmie opiekun, ale ja jestem za, sam zresztą kiedyś o tym wspominałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście jakoś nie miałem nigdy problemu z pieniędzmi w grze. Ale rzeczywiście adminów jest mało, wpada odpał i zabija co chwilę wszystkich. Niby te 10k nie jest jakoś mało i czysto teoretycznie można wyjść i wejść na serwer kosztem statystyk. Chyba można zwiększyć limit :) niech Nito się jeszcze wypowie do kompletu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry motyw dla słabszych graczy może dzięki temu będzie więcej ludzi grać na Surfie, wybaczcie ze tak pozno odpisałem :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nie 16000$ to myślę, że chociaż 12000$-13000$ by załatwiło sprawę, fakt nowi gracze zazwyczaj nie potrafią doskoczyć do mario i bardzo często są zabijani po tych 5 sekundach ochrony co też nie zmienia faktu, że jest GR, a jak wiadomo jest tam kilka AK i M4. Co do podwyższenia pieniążków to jestem ZA :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wraz z Nito uzgodniliśmy na TS, że podnosimy ilość piniążków na start do 16 tysięcy :) Dziękuję wszystkim, którzy się wypowiedzieli.

Temat uważam za wyjaśniony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.