Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

FocuSS

[ODRZUCONE] Prośba o admina

1.Mój nick na serwerze : Neo [t]

2.Jak długo grasz na serwerze : No to tak z rok dwa jakoś tak

3.Masz admina na innym serwerze: Nie

4.Czy miałeś kiedykolwiek admina ?: Nie ale wszystko wiem

5.Czy byłeś karany: Nigdy

6.Masz konto steam: Tak

7.Twój adres IP: Adres Ip daje tylko osobom zaufanym

8.Dlaczego Ja: Dawno nie widziałem admina na surf_ski 2 a spotykam tak dużo haxów np.aim

9.Ile masz lat: ponad 16

10.Nick Steam/SteamID:http://steamcommunity.com/profiles/76561198164695196/

11.Staż w CS 1.6: to będzie ponad 8 lat

12.Ilość przegranych godzin na serwerze: dokładnie 213 godzin

13.Znajomość amxx: bardzo dobra

14.Ile grasz dziennie: 4-5 h

15.Godziny w jakich grasz: to tak najczęściej 14-20 max

16.Sprawny mikrofon: jest bardzo dobry

17.Jak trafiłeś na serwer FFA+BF2: Znajomy polecił mi ten serwer i mi się spodobał

18.Doswiadczenie w adminowaniu (1-10): 9

19.Potwierdzam, że jestem gotowy i posiadam umiejętności w adminowaniu na serwerze FFA+BF2: potwierdzam jak najbardziej

Pozdrawiam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba podanie napisane w złym miejscu:)

---------------------------------------------------

Już zostało przeniesione do odpowiedniego działu /Zdzi$zek

Edytowane przez Zdzi$zek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@FocuSS edytuj proszę swój post z podaniem, bo za cholerę nie wiadomo na co Ty składasz podanie! Część punktów rozpisanych na Surfa, część punktów rozpisanych na BF2. Linku do GT nie widzę... Ja rozumiem, że Adminów niewielu, że można trochę przymknąć oko itp., ale jeśli ktoś nie ogarnia napisania podania, to mało prawdopodobne, że będzie ogarniał jako Admin, albo zwyczajnie w punkcie "wiek" jest trochę mniej niż te 16 lat... Edytuj post z podaniem wedle wzoru, który znajdziesz poniżej. Czas 24h. Jeśli podanie się nie zmieni, to je odrzucam.

http://deagle.pl/index.php?/topic/1279-regulamin-podania-o-admina/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem do odrzucenia już teraz, za dużo bzdur tutaj jest, niby gra 4-5h dziennie, a w miesiącu dwa razy grał 86 i 40 minut...Ma przegrane 8 godzin niecałe, a pisze że przegrał 213...Znajomość amxx bardzo dobra? To też bym chętnie zobaczył.

4.Czy miałeś kiedykolwiek admina ?: Nie ale wszystko wiem

18.Doswiadczenie w adminowaniu (1-10): 9

A to to już nie wiem jak skomentować

Szanujmy się, adminów potrzeba, ale jakieś granice trzeba zachować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podanie nie zostało edytowane. Przez wgląd na niechlujność napisania, przemieszanie wzorów podań, brak rozpisania wymaganych punktów (np. link z GT), niepotwierdzone w ww. przegrania przytoczonych 213 godzin itp. odrzucam. Musimy zachować jakiś poziom i standard wśród kandydatów na Adminów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.