Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

misiak

[WYJAŚNIONE] Co sie dzieje z wami ludzie?

Mianowicie chodzi o to,ze proszę o bana dla pana z aimem o nicku: ShOcK!a :'D

demko:http://uploadfile.pl/pokaz/1088140---ldjo.html

 7 "ShOcK!a :'D" 839 VALVE_2:0:813999109  24 11:04   54    0


#6 ShOcK!a :'D VALVE_2:0:813999109  83.25.216.159  Nonsteam  Neostrad

ip: 83.25.216.159

Jestem bardzo mile zaskoczony za tak szybką odpowiedź z waszej strony, temat wisi już ponad 3 h tak samo jak ten gość gra na serwerze ,a wy macie to w dupie, całkowita żenada z waszej strony, nie pozdrawiam :) 

Edytowane przez misiak

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.