Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

9inSHINE

Podanie 9inSHINE

1. Twój nick:9inSHINE
2. Jak długo grasz na serwerze: 1 miesiąc (nie ujmując przerw to na waszym serwie zacząłem grać rok / 2 temu)
3. Masz admina na innym serwerze: Nie
4. Czy byłeś karany: Nie
5. Masz konto steam: Tak
6. Twój adres IP: 31.178.194.206
7. Dlaczego Ja: Bo znam się na tym i miałem ADM na serwerze CS 1.6 i to nie raz. Umiem odróżnić "skilla od czita"
8. Ile masz lat: 15 (po mutacji , prawie 16)
9. Nick Steam/SteamID: STEAM_0:1:40949995
10. Staż w CS 1.6: 8 lat
11. Ilość przegranych godzin na serwerze: http://www.gametracker.com/player/9inSHINE/193.33.177.12:27026/
12. Znajomość amxx: Dobra.
13. Ile grasz dziennie: 4/5h
14. Godziny w jakich grasz: 8-13 , 16-19

15. Sprawny mikrofon: mam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Grasz od miesiąca, a przegrałeś tylko 3 dni? Piszesz, że dziennie grasz 4/5h, a najwięcej w te 3 dni przegrałeś dwie godziny...Ty masz zamiar tyle grać czy co? Bo jak na razie to tego nie pokazujesz. Wszystko opieramy na rzeczywistości, jeśli masz przegrane maksymalnie dwie godziny w jeden dzień to nie piszesz że grasz dziesięć.

Pograj dłużej, daj się ludziom poznać i wtedy można pomyśleć. 

Na tę chwilę jestem na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W ciągu ostatnich 30 dni przegrane masz tylko 4, w dodatku max 2h, więc o co tutaj chodzi?.. Godzinek przegranych tylko 9,6. Jak już Zdzi$zek mówił pograj troszkę dłużej, daj się poznać :) 

Na razie podanie zamykam, napisz do mnie jak nadrobisz godzinki. wtedy otworzę i spróbujemy jeszcze raz :3 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.