Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

WoW

[ODBANOWANY]SKARGA NA ADMINA KALEMBA 1920

Witam,

W dniu dzisiejszym dostałem bana...

Bana od ADMINA KALEMBA1920 który również grał ze mną, w przeciwnym teamie. Gdy tylko wszedł po 2 może 3 rundach wyzwał mnie od cziterów, olałem to, ale gdy po kilku następnych rundach nie wchodząc nawet na specta dostałem bana co rozwaliło mi całego cs'a i gra była przestawiona poprzez bindy różnego rodzaju.N ajnormalnie w świecie kląłem na niego jak szewc!! Jak ktoś taki jak "on" posiada możliwości administratora?! Zagrał może z 5 rund i na tej podstawie wydał osąd. Mam też wątpliwości co do tego czy "on" w ogóle wie co to są słuchawki. Był bardzo oburzony chyba faktem że byłem zawsze wcelowany w miejsca skąd wychylał. No ale jak mogłem nie być kiedy po mapie za ścianą na DUST biega jak SŁOŃ!!!!! Nigdy więcej nie wejdę na ten serwer bo szkoda nerwów i czasu. Możecie również usunąć to konto albo zbanować bo rejestrowałem je jedynie by to napisać.

Mam nadzieję że nikt więcej nie będzie miał z nim styczności w takich okolicznościach przyrody jak ja.

PS. Nie posiadam żadnych dowodów w tej sprawie a nawet jeśli to nie chciałoby mi się ich tu umieszczać. Możecie olać temat albo coś z tym zrobić, a "proszenie" o odbanowanie to w moim przypadku jedynie ujma dla mnie na którą nie mogłem się zgodzić.

Życzę sukcesów i rozwoju serwerów ale oby nie z takimi adminami bo to tylko odstrasza ludzi!!!!

Pozdrawiam,

WoW

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpierw poprosze gracza o konkretnie napisanie tej skargi/odwołania tak ja powinno to być napisane.I zdecyduj co to jest.Odwołanie od bana czy skarga na admina, że źle wypełnia swoje obowiązki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat: Skarga na KALEMBA1920

Powód złożenia skargi: Nieumiejętne, nieuzasadnione i nieprofesjonalne posługiwanie się przywilejem jakim jest posiadanie możliwości administracyjnych na serwerze. Nie mając dowodu, gdyż nie zrobiono mi żadnych SS-ów ani nie przyjrzenie się mojej grze ze specta, rozdawanie perma banów. I nie obrażam się, wręcz przeciwnie chcę właśnie zwrócić uwagę na to co miało miejsce aby nie dochodziło do takich free banów na podstawie "kurde wiedział gdzie jestem, pewnie cziter" (co usłyszałem w moim kierunku)

Dowody: Nie posiadam, nie zrobiono SS-ów, ja też nie robiłem SS-ów ani gry ani konsoli. To jest jedynie słowo jak się pewnie okaże przeciwko słowu. Zostanie to do waszej oceny, przykro mi że nie posiadam ww. dowodów.

PS.Nie potrzebuje pisać prośby o UB jest to Skarga.

Pozdrawiam

WoW

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@WoW spokojnie, to nie jest słowo przeciwko słowu, bo admin musi mieć dowód w postaci demka, jeśli go nie ma to ban był bezpodstawny. Nie ma co się denerwować tylko poczekaj aż sprawa się zakończy :)

A Kalemb w ogóle wchodzi na forum???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odbanowuje z braku dowodów.

Co do admina Kalemby odpowiednio z nim pogadam przy najbliżesz okazji.

Adminowi Kalemba takie zbanowanie bez podstawnie zdarzyło się pierwszy raz więc ostrzeżnie słowne otrzyma na pewno.

Podaj mi IP Twoje na pw nick z serwera oraz steamid jeśli grałeś na steamie.
Muszę usunąć Ci te blokady.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.