Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

lGeniuszl

[WYJAŚNIONE] Ochrona

Chcialbym zaproponowac (o ile jest taka mozliwosc) ochrone przed zabiciem po spadnieciu i ponownym locie z J, gdyz denerwujace jest nie raz gdy "skile" ciagle spadaja by tylko w ten sposob nabijac sobie fragi. Mysle ze ochrona 1 czy 2 sekundowa byla by idealna. Podni9slo by to troche poziom rozgrywki,poniewaz by zabic trzebaby wykazac sie choc odrobina skilla i gonic przeciwnika a wtedy nawet 6000$ na starcie by wystarczylo spokojnie kazdemu. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To działa w dwie strony. Tak samo trzeba się wykazać skillem, żeby nie dać się zabić jak się spada z jaila. Można "tańczyć" i nie dać się trafić, nie można tam stać w miejscu jak bażant jakiś, bo wtedy nic dziwnego, że ktoś Ciebie sprzątnie. Ja jestem na nie, moim zdaniem to by zaniżyło poziom rozgrywki, a nie podniosło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też jestem na nie, to nie ma sensu :) Ćwicz paluszki i reakcje :P niektórzy specjalnie spadają jak ktoś ich goni, żeby potem od dołu ich zabić, sam tak robiłem, działa, tylko trzeba umieć. temat uważam za wyjaśniony i zamykam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.