Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Sealel

[WYJAŚNIONE] Problemy ts3

Jak większość zauważyła spotykamy się z problemami na naszym TS3. Sam nie jestem w stanie wyciągnąć wszystkich błędów dlatego proszę o pomoc jeśli coś zostało pominięte.

Błędy:

Problem przy nadawaniu rang na serwerze TS3, jako moderator mogę zabierać VIPA jednak nadawać już nie.

Pomocnik opiekuna jest rangą zbędną a jeśli nie to źle zrobioną.

Bany dawać można jednak dostępu do listy banów czy unbanów już nie ma.

Można zmieniać talk power na kanałach(channel admin).

Generalnie permisje kanałów i rang do przepatrzenia(WSZYSTKIE) bo to jakaś kpina.

Nie można przenosić z własnego kanału na własne pod kanały mając channel admina.

Na ten moment to wszystkie jakie udało się mi i Piotrusiowi wychwycić.

Propozycja rozwiązania: Nadać 2/3 osobą odpowiednią rangę i niech się zajmują tym TSem na bieżąco(z zastrzeżeniem, że muszą to być osoby które na nim przebywają).

Jeszcze raz proszę o jak najszybsze naprawienie tych błędów.

Edytowane przez Sealel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Sealel napisał:

Błędy:

Problem przy nadawaniu rang na serwerze TS3, jako moderator mogę zabierać VIPA jednak zabierać już nie.

?

@poprawione

Edytowane przez Sealel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dostałam kolejny raz Technika TS3 od Tigera.

1. Ranga Moderatora będzie mieć Zabranie pozwolenie Dodawania/Odbierania Rangi VIP.

2. Ranga Opiekun Serwera Zostanie Usunięta

3. Moderator ma zakaz odbanowywania , Bo wtedy zrobił by się jeden wielki śmietnik. Odbanowywać może tylko wyższa Administracja.

4. Talk power na kanałach(channel admin). Można usunąć bo widać nie ma się już do czego przyczepić i szuka się problemów na siłę.

5. Permisja kanałów & oraz rangi jest dobrze zrobiona. Zresztą była dobrze zrobiona do póki coś tutaj działałam.

6. Można było napisać na forum w dziale TS o tej propozycji by to dodać jakoś do tego czasu nic nie było.

Wszystko co pisałam wyżej było Konsultowane z @Tiger_pl wieczorem znajdę czas zrobię resztę :)

Tiger poprosił naprawię. Resztę co zrobicie to już wasza wola :) Miłego dnia.

Pozdrawiam

@Sealel jesteś tu tylko Moderatorem a pokazujesz się jakbyś był właścicielem . Raczej posłucham się [email protected] niż moderatora. Nie zapominaj jesteś tylko Moderatorem na Forum :) Permisje , moce były ustawiane z konsultacją @Tiger_pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
25 minut temu, WeeDowa napisał:

Dostałam kolejny raz Technika TS3 od Tigera.

1. Ranga Moderatora będzie mieć Zabranie pozwolenie Dodawania/Odbierania Rangi VIP.

2. Ranga Opiekun Serwera Zostanie Usunięta

3. Moderator ma zakaz odbanowywania , Bo wtedy zrobił by się jeden wielki śmietnik. Odbanowywać może tylko wyższa Administracja.

4. Talk power na kanałach(channel admin). Można usunąć bo widać nie ma się już do czego przyczepić i szuka się problemów na siłę.

5. Permisja kanałów & oraz rangi jest dobrze zrobiona. Zresztą była dobrze zrobiona do póki coś tutaj działałam.

6. Można było napisać na forum w dziale TS o tej propozycji by to dodać jakoś do tego czasu nic nie było.

Wszystko co pisałam wyżej było Konsultowane z @Tiger_pl wieczorem znajdę czas zrobię resztę :)

Tiger poprosił naprawię. Resztę co zrobicie to już wasza wola :) Miłego dnia.

Pozdrawiam

Chyba sobie kpisz dziewczyno, talk power podstawowa funkcja serwera ts3(źle skonfigurowałaś).

Poza tym ragi są ŹLE zrobione na tsie. Co do 6. było mówione ci to już 1000 razy przez użytkowników z tego co wiem.

Nie interesuje mnie co konsultowałaś z Tigerem, ts ma działać POPRAWNIE i tyle.

@WeeDowa czyli jednak masz nasrane w głowie :) Uczyli cię w gimnazjum czytania ze zrozumieniem?

poza tym nie tylko mod nie może dać ub czy vipa;p

Edytowane przez Sealel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, tak na sile przyczepić...nie siedze na tsie,nawet prawie na niego nie wchodze wiec wszystko wiem,kto jak sie zachowuje.lepiej kurw naprawic niz potem miec problem. Foka siedzi ze mną ciągle więc wiemy w czym tkwi problem.  

Pieprzone 2/3 godziny z foka lacznie cos siedzimy (minimum) a technik gdzie byl? Prostych cyferek nie umial szybko zmienic,uczyla sie? 2 tygodnie pod koniec szkoly?

P,zmieniam płeć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@WeeDowa Pisząc że Sealel jest tylko moderatorem to w takim razie kim ty jesteś ?? Bo nie widzę u cb żadnej rangi a ja póki jestem jeszcze [email protected] nie pozwolę na takie gówniane zagrywki. Nie chcesz być częścia Deagle.pl to się nie wpier..... Ja proponuję nadać Foce i komuś jeszcze prawa do TS kto na nim przebywa i chciałby go skonfigurować od A do Z. A z tego co widzę to ja częściej bywam na tym TS niż @WeeDowa która uważa się za alfę i omegę ale wolę poświęcić takie funkcję komu się chcę bo jak jest ze mną to dobrze wiecie. I tak tylko ci powiem że Moderatorzy to zawsze byli prawą ręką Właściciela tak więc twoje określenie "tylko" jest śmieszne. Ja też nim zostałem [email protected] byłem modkiem i miałem takie same prawa jak WŁAŚCICIEL i nikt nigdy nie zarzucił mi złego działania na rzecz Deagle.pl a ty tylko siejesz zamęt próbując tylko pokazać jak to wspaniała jesteś. I w związku z tym że nie jesteś żadną funkcyjną na Deagle.pl to sam zabiorę ci wszystkie flagi na TS :) Pozdrawiam WHY :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@WeeDowa Nie rób z siebie nie wiadomo kogo bo jak ustawiałaś x czasu temu ts to nadanie rangi zarejestrowany wyrzucało ludzi z ts'a. Sealel wytknął błędy, nie próbuje się tu w ogóle wywyższać. Sam z nim próbowałem ogarnąć te problemy ale okazało się, że nie mam permisji. W praktyce jak [email protected] tech mam takie same uprwnienia na ts co moderator. Zresztą nie będę się produkował bo chłopaki wyżej już cię wystarczająco wyjaśnili...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako, że Weedowa ustawiała wszystkie rangi tu na naszym Ts-ie a jakaś "łachudra" spierdoliła to dlatego jest tak jak jest.

Moderator Bana dać może jednak odbanować już nie.By dostać unbana trzeba pisać odwołanie na forum by uniknąć kolesiostwa....

Było dobrze jak Weedowa postawiła wszystkie kanały od samego początku.Problem wytworzył ktoś, kto miał do niego dostęp.Jako, że poprosiłem by Weedowa (z racji tego, że go stawiała) naprawiła te błędy więc chyba logiczne, że jest...na Ts-ie z rangą Technik Ts....

Ranga Vip jest to przeze mnie zrobiona ranga i Ja ją osobiście dawałem lub wyrażałem zghode na dodanie komuś.

Wszselkie błędy zostały usunięte i moderacja na Ts-ie została okrojona by jakieś "obce" siły ponownie nie popsuły tego.

Resztę wieczorem będzie zrobione.

Zamykam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.