Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Hehe XD

Podanko

1. Twój nick: Hehe xD
2. Jak długo grasz na serwerze: okolo 3 miesiecy
3. Masz admina na innym serwerze: Nie
4. Czy byłeś karany: Nie 
5. Masz konto steam: Tak lecz nie do cs 1.6 :/
6. Twój adres IP: Zmienne
7. Dlaczego Ja: Na serwerze (ss2) przyda sie admin. Czesto spotykam haxow a adminow nie koniecznie ;x. Ludzie mnie kojarza i raczej nie powiedza o mnie zlego slowa ;]
8. Ile masz lat: 18
11. Staż w CS 1.6: Dosc dlugi z rownie dlugimi przerwami
11. Ilość przegranych godzin na serwerze: Nie posiadam takowego 
12. Znajomość amxx: Dobra
13. Ile grasz dziennie: Zalezne od pracy i zaplanowanych wydarzen
14. Godziny w jakich grasz: Totalnie randomowo

15. Sprawny mikrofon: nie
 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak wyżej - bez sprawnego micro podanie nie przejdzie.

Dodatkowo, prosimy o podanie linku do swojego GT (https://www.gametracker.com). Admin powinien wiedzieć jak poruszać się po GT i jak w nim znaleźć serwer i swój rank.

Jak zorganizujesz sprawny mikrofon to napisz do mnie bądź do @Ciappo lub @Zdzi$zek na PW, a podanie zostanie ponownie otwarte. Na chwilę obecną zamykam, ale nie odrzucam.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.