Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

smoker

Propozycje map na serwer [FFA+BF2]

147 postów w tym temacie

proponuję pousuwać te wszystkie z dupy mapy bo to teraz serwer BF2, nie przyciąga to ludzi, którzy chcą pograć na tym modzie .. wgranie na początek standardów + kilka dodatkowych do MC albo stworzenie vote dla graczy ... osobiście jak widzę mapy typu gg_orange to, aż się wchodzić nie chce na serwer

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- cs italy2

-de lidl

-de westwood

-cs deagle5

-aim aka colt

Z tych map tylko westwood i deagle, ak-colt juz jest, a reszta nie potrzebna

-eldorado

-assault

-rats_1337

-office

-awp_india

-cs_max

-aim_map

-fy_snow

-cs_italy

-awp_city

-aim_crazyjump

-Nuke

-Train

Jesli jakies mapy sie powtarzaja to sorry :)

india jest, dodac: aim_map, fy_snow i crazyjumpa

Mysle ze na poczatek male mapy powinny zachęcać nowych graczy, zeby nie musieli czekac 2 min az zobacza przeciwnika i zgina ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualne mapy na serwerze.

de_dust2
de_aztec
cs_office
de_dust
de_tuscan
de_inferno
de_mirage
de_westwood
de_dust2002
de_train
de_cpl_mill
de_nuke
de_kabul_32

Dzisiaj dodam

ak/colt

india

iceworld

i aim mape

prodigy bedzie dodana gdy serwer troszke sie rozkreci ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualna lista map na serwerze ktore teraz dodalem :

de_dust2
de_aztec
cs_office
de_dawn
de_tuscan
de_dust4ever
de_inferno
de_mirage
de_westwood
de_dust2002
de_nuke
de_kabul_32
de_cbble
de_sunny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzisiaj grałem o rożnych porach dnia i zawsze aż do teraz te 10-20 osób było, więc to już chyba czas dodać nowe ... granie w kółko ciągle tego samego i samego dopiero jest nudne ... to może dopiero odstraszać/znudzić ludzi ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja zaproponuję coś zupełnie innego ... można by wrzucić awp_indie i np cs_deagle5, ale pod warunkiem, że zostaną wyłączone na nich odznaki... grałem już na wielu serwerach gdzie na takich właśnie mapkach wyłączane były odznaki i nikt nie narzekał ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja zaproponuję coś zupełnie innego ... można by wrzucić awp_indie i np cs_deagle5, ale pod warunkiem, że zostaną wyłączone na nich odznaki... grałem już na wielu serwerach gdzie na takich właśnie mapkach wyłączane były odznaki i nikt nie narzekał ;)

oj mysle, ze to raczej kiepski pomysl :P takie wylaczanie odznak na 2 mapki ... zreszta jak gra duzo osob to mimo, że odznak nie ma na takiej mapce jak awp bedzie sie nieprzyjemnie grało jak dla mnie ^^ chyba, ze jakos w nocy to predzej :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.