Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

smoker

Propozycje map na serwer [FFA+BF2]

145 postów w tym temacie

Nie chodzi ze tylko admini grajaxD Tylko o to że sam widzisz co się narobiło xD A mi chodzi o kilka map wybrać nie trzeba zaraz 20 czy 30 osób na TS aby robić zamęt tylko w kilka osób wybrać z max 10map. bo nic nie uzgodnisz z tyloma:D

Zresztą to jest tylko propozycja:D Nie ma się co zaraz burzyć:D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze chwila i reset może coś się ciekawego wybierze:) Najlepiej zrobić zebranie na Ts 16+ albo po mutacji xD

Charlly nie łapiesz się do +16 bo mówił Tiger że czuł tak na maksa 14 cm.

A teraz serio, wrzućcie same standardowe mapy po resecie, inaczej serwer nie odżyje. Dopiero z czasem dodawajcie nowe do mapcycle. Ludzie uciekają, wróćcie do korzeni. Podstawowe mapy i więcej adminów na początek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty tam ciągle pod biurkiem klękasz xD A dzieci i ryby głosu nie maja to twoja propozycja się nie liczy :D trzeba wydorośleć aby coś wnieść do świata i się wypowiedzieć rudzielcu xDD

A właśnie że ludzie nie chcą grać bo się czują jak w podstawówce(rudy sznnycel) :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gram popołudniami dość dużo i non stop te same mapki się przewijają, aż się grać odechciewa, dust, kabul, inferno, ccble i tak prawie w kółko.
W godzinach popołudniowych mapcykl jest do dupy jak dla mnie, a wtedy powinien być najlepszy.

dodajcie z 1/2 dd2 bo jest to grana mapa, a występuje co ładne 5h. A dla odmiany wrzuciłbym de_dust2012. de_cpl_mill,  de_inferno2se pamiętam jak de_clan2_fire byl dobrze grany i myślę, że nadal by był, traina prawie nie ma, nuke bardzo rzadko, miraga nie ma.

Tymbardziej teraz ruszyła reklama, a co 2 osoba na serwerze narzeka na MC, bo na prawdę w kółko gra się to samo.

A na wieczór i weekendowe nocki, dodaj mi droga Anusiu aim_map, de_dust2x2, indie i może snowa normalnego 1vs.1 będzie można pograć. A to wciąż snow/pool day.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj było zebranie i nas było 3 z Anusią ale co w 4 osoby można ustalić?  Nie wiadomo co z Tigerem może mu się komp posypał i go nie ma na forum w grze i na Steam :( Trzeba poczekać na niego i się zebrać jakoś w większą ilością i obgadać kilka spraw ale nie w 5 osób :)  

Jak ja grałem na jednym serwie tego typu był chyba plugin co automatycznie łączył po 3 mapach na małe mapy jak była mała ilość graczy ale tam map było od groma :D

A kij tam jak nie będzie zebrań to nie będzie nic serw się zawiesi i nie będzie miał go kto resetować :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

UpsSsie! Wróć! <3

Na serwerze zazwyczaj jest admin jakiś i małą mapke zawsze może zmienić, ale według mnie główny mapcykl jest już NUDNY.

To jest I rzecz do zmiany

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie. Tak jak Ole napisał: powrót do korzeni. DD2, Nuke, Mirage, Train, Inferno i co tam jeszcze wymyślicie. Bo obecny mc jest już od jakiegoś czasu i wymaga zmiany. Przynajmniej do 10 czerwca. Potem się zobaczy czy będą nowi gracze i jakie będą oczekiwania. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodano nowe mapy :

de_clan2_fire

de_cpl_mill

de_mirage

Do zmiany adminów dodano :

awp_india

de_dust2_long

Zmieniony został także mapcykl, obecny jest taki :

de_dust2
de_mirage
de_inferno2se
de_scud
de_train
de_inferno
de_nuke
de_dust2
de_clan2_fire
de_dust2002
de_cpl_mill
de_mirage
de_aztec
de_dust
de_nuke
de_inferno
de_cbble
de_dust2
de_westwood
de_train
de_tuscan
de_aztec
de_clan2_fire
de_kabul_32
de_mirage
de_nuke
de_inferno
de_dust2
de_westwood
de_inferno2se
de_cbble
de_dust
de_train
de_cpl_mill
de_scud
de_dust
de_kabul_32
de_mirage
de_dust2
de_clan2_fire
de_inferno2se

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co powiecie na mapy typu cs_ takie jak:

- cs_office

- cs_milita

- cs_camouflage http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3024/

- cs_office32       http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2659/

- cs_assault_ship http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2539/

- cs_penthouse2  http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1613/

- cs_haste_final   http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1595/

- cs_doom4         http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1428/

Nie ma takich map w mapcyklu a sądzę że przyda sie jakaś odmiana od ciągłego podkładania paki.

Ileż można latać z bombą i ją detonować... czasem każdy chce się poczuć jak bohater i uratować od czasu, do czasu jakiegoś zakładnika :) 

Jakby nie patrzeć antyterroryści są nie tylko od tego by powstrzymać terrorystów od wysadzenia jakiegoś tam pociągu czy budynku ;) są też od tego by ratować życie tzw: Tostom(czyt.hosty) :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moglibyście dodać eldorado,inferno, rats_1337, awp_india i najlepiej jak można by było nominowac mapy bo co druga to dd2. Wieczorami gra mało ludzi więc przydałyby się mapy typu wiocha,max, aim_map

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 6.06.2016 o 15:50, kokosina napisał:

de_rats

scoutzknivez

cs_assault_upc

cs_16fighter

awp_city

de_eldorado

20 godzin temu, AKADEMIA ZDROWIA napisał:

he_tennis fajna mapa na same granaty

awp_india przywrocenie

awp_city

awp_circular

aim_headshot

z tych wszystkich co napisaliscie to moja propozycja to tylko awp_city i aim_headshot w innym poście potwierdziłem też mape cs_wiocha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.