Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Simonka

"Zgłoś ten post"

W tym temacie, pokażę Wam Co to jest opcja "Zgłoś ten post" oraz poproszę o jej częste używanie.
 


Każdy z Was ma nad każdym tematem/postem różne opcje m in. "Zgłoś ten post"

 

56b0e8e31021f_zgo.thumb.jpg.49ba41c6a72d

 

Ta opcja służy do pilnego poinformowania moderatorów o zaistniałej sytuacji(łamanie regulaminu/prośba o pomoc/spam/reklama/co tylko uważacie za pilne i warte zgłoszenia).

 

Po naciśnięciu "Zgłoś ten post" otworzy wam się okno, w którym musicie wpisać powód zgłoszenia/wiadomość dla moderatorów(powód/wiadomość będzie widoczny/a dla moderatorów), a następnie wysłać zgłoszenie.

 

56b0e8e402566_zgo2.thumb.jpg.77d6c4ac688

 

Nam moderatorom po zalogowaniu do profilu ukaże się powiadomienie.

 

Otwieramy zgłoszenie, czytamy o co chodzi i działamy!

 

 

Takich zgłoszeń mamy niewiele, a to bardzo pomaga oraz ułatwia nam pracę. Umożliwia nam to szybkie reagowanie na pilne sprawy Userów co jest najważniejsze.

e7bcf98b81cd4de6b333da7de52df7d4.png

używajmy opcji "Zgłoś ten post"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym odświeżyć jakże ważną wiadomość, która jest zawarta w tym temacie!

Drogi użytkowniku deagle.pl używaj funkcji "Zgłoś ten post" jeżeli widzisz nieprawidłowość na forum! Pomożesz Nam w utrzymaniu porządku na forum! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.