Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

smoker

Propozycje pluginów na serwer [FFA+BF2]

76 postów w tym temacie

W tym temacie podajecie propozycje pluginów jakie chcielibyście aby znalazły się na serwerze ;)

Prosze o napisanie nazwy pluginu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bylo juz na serwerze ale wycofalismy poniewaz za duzo ich latalo po mapie i gdzie 3 poszlo na gale z CT mialo ze soba 6 HE wiec czyscili wszystko. Pozdro ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no dobra mam parę propozycji  :)

1. Gdy rzucisz w kogoś granatem i trafisz go odejmuje mu HP.

2. Plugin zmienia pogodę w grze na taką jaka panuje w realu (Dzień/Noc).

3. Gdy zostaniesz oślepiony flash'em słyszysz ogłuszający dźwięk, gdy kogoś oślepisz flash'em krzyczy

4.  Gdy strzeli się w granat to on wybucha. 

5. Przylepianie paki .

6. Muzyka na koniec rundy CT, TT

a wiec :

1. Plugin w sam raz na 4Fun będzie dużo śmiechu z tym xD (byle nie zabierał za dużo hp).

2. Zajebisty plugin (klimatyczny :] ) od razu mówię , że nie pogarsza widoczności w nocy , chodzi o to że jak spojrzymy w niebo to będzie albo noc albo dzień , oczywiście będzie się płynnie zmieniało.    (dodał bym to na wszystkie serwery ;p).

3. Tu nie ma co opisywać.

4. I znowu to jest 4Fun będzie śmiesznie :P.

5. Na 4Funie nie może tego zabraknąć.

6. Nie spotkałem 4Fun'a bez tego pluginu

Jak ktoś będzie chciał mogę podać mu na pw linki to tych pluginów  :)

czekam na wasze opinię  :P

Pzdr.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1,3,4 fajne pomysly...

Ja sie zastanawiam czemu nie ma roundsoundow... ;x

Proponowalbym dodac plugin, ktory powodowalby upuszczanie granatow po smierci, jezeli takowy gracz posiadal granaty; )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Black te z granatami dobre by było ;)

Ja proponuje usunąć BulletDamage albo dać tylko dla vipa :) ten plugin dla mnie stracił sens po grze na FFA :) teraz tak mi to ułatwia gre, że cholera :) to pierwsza propozycja :) a druga to dodanie pluginu polegającego na możliwości przechodzenia przez graczy z twojego teamu :) dobry plugin na takie serwery bo blokują jak cholera...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no dobra mam parę propozycji  :)

1. Gdy rzucisz w kogoś granatem i trafisz go odejmuje mu HP.

2. Plugin zmienia pogodę w grze na taką jaka panuje w realu (Dzień/Noc).

3. Gdy zostaniesz oślepiony flash'em słyszysz ogłuszający dźwięk, gdy kogoś oślepisz flash'em krzyczy

4.  Gdy strzeli się w granat to on wybucha. 

5. Przylepianie paki .

6. Muzyka na koniec rundy CT, TT

a wiec :

1. Plugin w sam raz na 4Fun będzie dużo śmiechu z tym xD (byle nie zabierał za dużo hp).

2. Zajebisty plugin (klimatyczny :] ) od razu mówię , że nie pogarsza widoczności w nocy , chodzi o to że jak spojrzymy w niebo to będzie albo noc albo dzień , oczywiście będzie się płynnie zmieniało.    (dodał bym to na wszystkie serwery ;p).

3. Tu nie ma co opisywać.

4. I znowu to jest 4Fun będzie śmiesznie :P.

5. Na 4Funie nie może tego zabraknąć.

6. Nie spotkałem 4Fun'a bez tego pluginu

Jak ktoś będzie chciał mogę podać mu na pw linki to tych pluginów  :)

czekam na wasze opinię  :P

Pzdr.

Jak dla mnie tylko klejąca paka reszte bez sensu to jest FFA

Black te z granatami dobre by było ;)

Ja proponuje usunąć BulletDamage albo dać tylko dla vipa :) ten plugin dla mnie stracił sens po grze na FFA :) teraz tak mi to ułatwia gre, że cholera :) to pierwsza propozycja :) a druga to dodanie pluginu polegającego na możliwości przechodzenia przez graczy z twojego teamu :) dobry plugin na takie serwery bo blokują jak cholera...

To BF2 musi pokazywać ile zabrałeś komuś a ile on tobie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@UP

To jest plugin bullet dmg, a nie od wgrywki bf2-.-   wylaczyc /me i bedzie git..

albo napisales to jak ulom, albo jestes ulomny.. srednio po polsku zrozumialem... "To BF2 musi pokazywać ile zabrałeś komuś a ile on tobie"  WTF ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jak ?

Poza tym w info dla vipa jest napisane "Bullet Damage" co oznacza w sumie, ze tylko on to powinien miec;) ludzi powinno cos zachecac do kupna VIP'a :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jak ?

Poza tym w info dla vipa jest napisane "Bullet Damage" co oznacza w sumie, ze tylko on to powinien miec;) ludzi powinno cos zachecac do kupna VIP'a :)

Zgodzę się, ponieważ taka opcja powinna być dla vipa.. Black masz racje że zachęcało by to do kupna vipa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze to nie grałem jeszcze na BF2 gdzie nie pokazywało DMG

Ja gralem az na dwoch;) i jakos nie byly to puste serwery...

Czekamy na info od Ciebie smoker...  A wlasnie i co z modelami VIP'a? Bo jakos mi ich nie wyswietla, no chyba ze to ja mam cos nie tak ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bullet damge zostaje u wszystkich. Jezeli chodzi o modele niestety musze dojsc czemu sie nie wgrywaja ;). Tak wiec jak zostanie to ogarniete to dodam informacje na vipa ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio gralem na serwerze gdzie byla opcja /server która pozwalała na wybór innego serwera. Chodzi mi o to że serwer deagle.pl ma kilka serwerów na których mozna pograc. Gdyby gracz znudził sie grac na ffa+bf2 mógłby przełączyc sie na jakiś inny. Mam nadzieje że ktoś mnie zrozumie, może ktoś już grał w tym systemie i lepiej wytłumaczy ewentualnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po lewej stronie na środku proponuję żeby zliczały się kile w danej rundzie. Czasami chciałbym się pochwalić jak zabije np 8 w runde a nie da się bo nigdzie nie pokazuje :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

proponuje aby dodac komende :/mute chyba nie musze tlumaczyc co to jest i doc zego sluzy , naprawde przydatna komenda.

Msciciel wchodzisz w player list i tam wyciszasz kogo chcesz więc komenda nie jest potrzebna do tego :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ultimate sounds v0.0.1c Kto jest za ?takie ciekawe głosy możemy usłyszeć gdy zabijemy np. 6 os.

5 Multi-Kill!
10 Ultra-Kill!
15 Monster-Kill!
20 Mega-Kill!
25 Killing-Spree!
30 Rampage!
35 God-Like!
40 Dominating!
45 Unstoppable!
50 Whicked-Sick!
55 Holy-Shit!
60 MANIAC!
65 KILLING MACHINE!

kills non death; 14 levels
3 Triple
-Kill!
5 Multi-Kill!
7 Ultra-Kill!
9 Monster-Kill!
11 Mega-Kill!
13 Killing-Spree!
15 Rampage!
17 God-Like!
19 Dominating!
21 Unstoppable!
23 Whicked-Sick!
25 Holy-Shit!
27 MANIAC!
29 KILLING MACHINE!

http://pro-gamming.pl/topic/23622-allied-mods-half-life-deathmatch-ultimate-sounds-v001ccccc/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.