Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

smoker

Propozycje pluginów na serwer [FFA+BF2]

76 postów w tym temacie

Człowieku grzeczniej Ci radzę się odzywać to po pierwsze.

Ja nie mam z tym problemu, ale w przeciwieństwie do ciebie znam troche graczy i wiem że będą marudzili że coś się ściąga.

Po za tym tak jak napisałem jest to dla mnie zbędne i tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Człowieku grzeczniej Ci radzę się odzywać to po pierwsze.

Zluzuj troszeczke te gacie, w ktorym momencie on był "niegrzeczny"? 

Niby fajne, ale ja osobiście wole słuchać ludzi na majku, te dźwieki pewnie by mnie drażniły :<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeśli chodzi o mnie to wgrał bym tylko " MOOOOOOOOONSTER KILLLL!!!!"

fajne jest gdy ktoś zabije 9 osób i jest moster kil, tym bardziej dla osoby która da rade zabić tyle graczy.

nie często się to zdarza więc nikomu to nie powinno przeszkadzać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeśli chodzi o mnie to wgrał bym tylko " MOOOOOOOOONSTER KILLLL!!!!"

fajne jest gdy ktoś zabije 9 osób i jest moster kil, tym bardziej dla osoby która da rade zabić tyle graczy.

nie często się to zdarza więc nikomu to nie powinno przeszkadzać :)

Popieram :) to byłoby dobre rozwiązanie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuję zostawic na stałe(całą rundę) plugin, który pozwala na swobodne wyjście z respa, tzn, można przejśc przez kolegę i unika się bloków. Najgorsze z tego jest to, że wraca mnie na respa, nawet jak idę pierwszy i ktoś kawałek we mnie wejdzie to od razu cofa na respawn, inni gracze też się na to skarżą. Ciężko się kogoś doprosic aby podsadził na skrzynkę czy coś, także do niczego nie jest to potrzebne, uważam, że "duch" powinien zostac przez całą rundę.

Na serwerze zawsze znajdzie się ktoś kto poprowadzi drużynę do wygrania rundy, powie wszyscy środkiem czy tam długa no i jak w takiej akcji bierze udział 12 osób to też ciężko uniknąc zblokowania przeciwnika. Proszę o przemyślenie mojej propozycji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuję zostawic na stałe(całą rundę) plugin, który pozwala na swobodne wyjście z respa, tzn, można przejśc przez kolegę i unika się bloków. Najgorsze z tego jest to, że wraca mnie na respa, nawet jak idę pierwszy i ktoś kawałek we mnie wejdzie to od razu cofa na respawn, inni gracze też się na to skarżą. Ciężko się kogoś doprosic aby podsadził na skrzynkę czy coś, także do niczego nie jest to potrzebne, uważam, że "duch" powinien zostac przez całą rundę.

Na serwerze zawsze znajdzie się ktoś kto poprowadzi drużynę do wygrania rundy, powie wszyscy środkiem czy tam długa no i jak w takiej akcji bierze udział 12 osób to też ciężko uniknąc zblokowania przeciwnika. Proszę o przemyślenie mojej propozycji.

tu nie chodzi o podsadzanie ale jak zauwazyles jak sie stoi obok siebie to sie jest lekko przezroczystym a pozatym jak ups znajdzie czas to wgra plugin ze nie bedzie cofac na respa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na nie, rozgrzewka na losowe bronie albo deagle z wydłużeniem mapy o czas rozgrzewki. Nie ma szans żeby ktoś nowy na serwie przez te 2 minuty chociaż fraga złapał z osobami które mają odznakę z kosy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciał bym żeby tutaj się wszyscy wypowiedzieli na temat rozgrzewki na noże !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 Minuty rozgrzewki 

ja jestem na nie a dlaczego choc by dlatego ze to bf2 i to ulatwi wbicie odznaki  nie po to byl reset robiony by teraz to ulatwiac ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem za wgraniem nożówki, bo tutaj jest praktycznie niemożliwe zbicie wyższych odznak. Na poprzedniej serwerowni mieliśmy u siebie właśnie ową rundę rozgrzewkową i dużo to umożliwiało. Tutaj tego nie ma i co, mam 110hp i koniec.Zaś z drugiej strony u Was jest odznaka Licencja agenta 007, gdzie 95% obrażeń zamienia się w hp - wtedy człowiek jest bez szans, a to nie byłby wielki problem do wbicia. 50-60% to max moim zdaniem.

Pięści zamiast noża zbędny plugin, to samo dźwięki za kolejne zabicia. Co za dużo to niezdrowo. Lepiej aby na serwerze były tylko podstawy wgrane, a wtedy gra jest przejrzysta i lekka, aniżeli mnóstwo efektów specjalnych.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JAK WBIC ODZNAKI Z KOSY ???? GADANIE  ŻE TO REALNE TO BZDURA MOŻE DO EXPERTA TAK ALE POTEM  TO NIE DA SIE JA JUZ MAM 600 KILI Z KOSY I BEZ KITU SIĘ NIE DA A ROZGRZEWKA MUSI BYĆ!!!!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JAK WBIC ODZNAKI Z KOSY ???? GADANIE  ŻE TO REALNE TO BZDURA MOŻE DO EXPERTA TAK ALE POTEM  TO NIE DA SIE JA JUZ MAM 600 KILI Z KOSY I BEZ KITU SIĘ NIE DA A ROZGRZEWKA MUSI BYĆ!!!!!!!

tu wlasnie o to chodzi by nieliczni mieli ta odznake a jak damy rozgrzewke to wiekszosc bedzie miala agenta i gdzie tu sens ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego wtedy byłoby trzeba agenta usunąć bądź procenty zmniejszych. Mnie przykładowo nie podobają się granaty podwójne, bo niedosyć, że prawie każdy ma wbite coś tam, to do tego bije mnie granat z odległości kilku metrów przy 110 hp. Ale to inna sprawa. 

Ole żadnej kłótni nie wszczyna, a z wypowiedzi można wywnioskować, że jest przeciwny rozgrzewce ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wszczynam kłótni. Jestem przeciwny rozgrzewce (przynajmniej na kosy) co napisałem w pierwszym poście, Drugi post napisałem w odpowiedzi na Twój, gdzie nie podajesz żadnych argumentów tylko jako prawdę objawioną piszesz "ROZGRZEWKA MUSI BYĆ". Nie nabijam też postów, tylko wypowiadam się na temat zmian na serwerze na którym gram. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czekałem cierpliwie z tym tematem do końca tygodnia sądząc że razem dojdziecie do kompromisu .. w obecnej sytuacja postanawiam , iż rozgrzewka na chwilę obecną nie zostanie wgrana w ogóle , oczywiście nie wykluczając tego w przyszłości .!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odznaka z pistoletu. Dlaczego została ona wyłączona? Jeśli denerwowała ona graczy, to można jej przypisać inną właściwość, tak jak z odznaką z shotguna, choćby na przykład szansa na zdobycie darmowego magazynku po ubiciu wroga. Trochę to dla mnie bezsensowne, że wszystkie inne dają jakieś moce, a akurat ta jedna nie. Tak, wiem, to nie propozycja pluginu, ale nie będę dla takiej błahostki nowego tematu robił.

Edit: Nocne vote z małymi mapkami zamiast only dd2.

Przy okazji, ogarnięcie psychostatsów.

Edytowane przez Gracz #1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.