Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

smoker

Propozycje pluginów na serwer [FFA+BF2]

76 postów w tym temacie
upsSs.! odkąd wyłączone jest przenikanie przez graczy zaczeły się spiny z blokowaniem.Po za tym dużo graczy chciało byś przywrócił ten plugin na przenikanie i wiedzą,że lepszy jest czasami przeskok spowrotem na respa niż ciągłe blokowanie na początku rundy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1. trajger ma rację. Bo na tuscanie tt ma przerąbane przebić się miedzy graczami, którzy kupują broń 10sek, a filarami. Nuke ciasno i peleton się ciągnie.. i nie ma jak zrobić NO TO RASZ!
2. opcja rzuć nożem. Nie miałem okazji z tą opcją zagrać, ale czuję, że z tego może być trochu śmiechu. Tak wiem to nie 4fun :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Linkuje wam taki plugin gdzie można ustawić czas przenikania, które teamy (ten plugin co był, to poza wkur..zającym cofaniem na respa jeszcze przy spotkaniu z przeciwnikiem irytował). Także można ustawić przenikanie na całą rundę swoich teamów np.

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=137980

Ps. Jeżeli ten plugin wam nie pasuje to gdzieś na amxx.pl kiedyś pobierałem plugin który dawał przenikanie, ale gracze przy tym nie robili się przezroczyści. Dajcie znać to poszukam. Nudy w pracy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Plugin na przenikanie przywrócony , w którym też mogę ustawić na jaki czas ma być przenikanie włączone, jednak nie włączę go na całą rundę na 100%, czasy wydłużyłem do 12 sekund

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
no Upsik powiem Ci, że grałem przed chwilą i te 12 sek to zdecydowanie za długo. Jak się spotkają dwie osoby raszujące to przez 6-7 sekund żywcem się nie widzą :( proponuję zmianę do 8-9 tak aby w spokoju rozejść się z respawna. Bo w takim wypadku(12s) to mój rasz rozminie się z niemal wszystkimi przeciwnikami i wtedy pójdą bolesne plecki :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuje plugin amx_spectate. Kilka jego wersji śmiga po amxx. Myślę że warto go wgrać i pogadać z każdym adminem o korzystaniu z niego. Plugin zależnie od wersji, uniemożliwia graczom podgląd w specty (nie widzą czy ktoś ich obserwuje itd.). Chodzi o to że wuchte odpalonych gówien ucieka z serwa przed banem (jak admin idzie na specta), drugie tyle wymyka się bo demka za krótkie itd. Ten plugin może pomoże w tych problemach, sam z niego korzystałem, jak coś to linka na PW mogę dać.

Do tego bym dodał jakiś plugin dający autobany na 5 minut za oskarżanie o czity na ogólnym. Albo chociaż zobowiązanie adminów o to, bo momentami to już kpina na serwie się dzieje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuje plugin amx_spectate. Kilka jego wersji śmiga po amxx. Myślę że warto go wgrać i pogadać z każdym adminem o korzystaniu z niego. Plugin zależnie od wersji, uniemożliwia graczom podgląd w specty (nie widzą czy ktoś ich obserwuje itd.). Chodzi o to że wuchte odpalonych gówien ucieka z serwa przed banem (jak admin idzie na specta), drugie tyle wymyka się bo demka za krótkie itd. Ten plugin może pomoże w tych problemach, sam z niego korzystałem, jak coś to linka na PW mogę dać.

Do tego bym dodał jakiś plugin dający autobany na 5 minut za oskarżanie o czity na ogólnym. Albo chociaż zobowiązanie adminów o to, bo momentami to już kpina na serwie się dzieje. 

Niewidka jest na serwerze o ile pamiętam. Co do kolejnego pomysłu to auto bany nie są dobrym pomysłem od tego są admini a ktoś dla jaj napiszę do admina i wyleci ?? Bez sens.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę o dodanie pluginu sprawdzającego IP graczy komendą amx_ip.

Plugin został wyłączony z powodu sporych lagów na serwerze Wiec nie ma na chwile obecną opcji aby ten plugin został z powrotem włączony :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam prośbe polegającą na skonfigurowaniu lub usunięciu pluginu od cenzury.
Wyjaśnienie? Rozumiem że nie każdy chce oglądać przecinki, czy określenia typu ja pi.. ; jeb** itp.
Ale czasami plugin, stawia cenzure w bardzo dziwnych zdaniach bez żadnych zwrotów w/w w czym przeszkadza lekko gdy człowiek chce coś napisać, i nie chce pisać nic związanego z wulgaryzmem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu jest cała lista słow które sa ocenzurowane:

debil
dzifk
dziwk
chuj
chuje
huj
jebac
jeban
jebie
kretyn
kurfa
kurw
korwa
ciota
cioto
kutas
morda
palant
palki
palko
pedal
pierdol
pizd
pleban
plebs
pleb
185.36.169.80:27015    .
27015
xSteam
.[pl] 
[4FuN] 
plebie
pojeb
wyjeb
wypierd
debile
debilu
dzifki
dzifko
dziwki
dziwko
huju
hujki
hujku
kretyni
kurwo
kurwy
kutasie
kutasy
palancie
palanty
pierdolciesie
pierdolecie
pierdolewas
pierdolsie
pizdo
pizdy
pojebie
pojeby
ruchajciesie
ruchajsie
skurwiel
skorwiel
skurwysyn
spierdalaj
walciesiena
walsienaryj
whoyou
wypierdalaj
KUR\/\/A
chuj
ciota
cioto
cioty
cip
cipa
cipk
dziwk
fiuc
fiut
fjut
huj
jeb
kurew
kurw
kutas
pedal
pierdol
pizd
qrw
qurw
ruch
skurwiel
spierd
ssij
wyjebac
wypierd
zajeb
dzifk
dziwk
chuj
jebac
jeban
jebuny
jebie
kretyn
kurfa
kurw
korwa
ciota
cioto
kutas
pierdol
pizd
pleban
plebs
pleb
plebie
pojeb
suka
wyjeb
wypierd
debilu
dzifki
dzifko
dziwki
dziwko
huju
hujki
hujku
idioci
idioto
kretyni
kurwo
kurwy
kutasie
kutasy
pierdolciesie
pierdolecie
pierdolewas
pierdolsie
pizdo
pizdy
pojebie
pojeby
skurwiel
skorwiel
skurwysyn
spierdalaj
wypierdalaj
twojstary
twojastara
zjebie
pedale
fuck
k.urwa
ku.rwa
kur.wa
kurw.a
k.rwa
ku.wa
kur.a
k..urwa
ku..rwa
h.uj
hu.j

Musisz tak dobierać słowa i zdania aby nie było w nich przekleństw. Wiem ze czasem ponoszą emocje,bo ktoś cie zabił czy co innego, ale wtedy powiedz sam do siebie to "kurwa" a nie tak aby wszyscy widzieli co piszesz. Sam też czasami bluźnie na mikro,ale to wszystko ma swoje granice.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja proponuje wgrać nowe mapy i do serwera i w opcjach admina dużo map jest wgranych ale admin nie ma ich w vote i nie można dodać ich do votowania, jedynie zostaje przez konsole ich wpisywać...

Proponuje więcej małych map wgrać typu 100hp (noze) coś z aimów np: crazyjump1/2/3 , aim_map , de_dust2_long (dust2_2x2) itp

jak i większych map np: rats_1337 / nowe dust'y itp

a wyrzucić te mapy co są kompletnie nie grane..

Z tym trzeba zrobić porządek bo jest straszny bałagan żeby mapy które są wgrane na serwer były również w vote admina

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mapcykl dzienny trwa conajmniej od 13 ( nie mam pewności ale może dłużej ), tak dla informacji w związku z w/w podanym postem ;P Chyba że to jakiś bug tak jak wczoraj z nuke ;) 

Co do Hooligansa, przydałoby się więcej małych map i widziałbym " russke " ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybaczcie za post pod postem.
Ale musze to poruszyć chociaż to nie wypali.
Jestem za tym by usunąć plugin dot. reklamy na serwerze lub serwerach bo to przechodzi ludzkie pojęcie obecnie.
I tak jest mało ludzi, mało jest takich graczy ostatnio którzy wchodzą na serwer z nickiem Ip lub nickiem nazwy danej sieci serwerów.
A bardzo dużo jest banów tak właściwie za nic, i dostaje nawet bany admin przykład Ja niedawno ZWZ, dzisiaj gracz za byle gówno co napisał to dostał na inferno.
Drugi powód, dlaczego my sie mamy dziwić że tak mało graczy jest? Komu się chce pisać odwołanie od takiego bana dla zwykłego gracza taki ban znaczy, serwerów jest sporo jak nie ten to inny. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 25.05.2016 o 22:57, Caracal napisał:

Jestem za tym by usunąć plugin dot. reklamy na serwerze lub serwerach bo to przechodzi ludzkie pojęcie obecnie.
I tak jest mało ludzi, mało jest takich graczy ostatnio którzy wchodzą na serwer z nickiem Ip lub nickiem nazwy danej sieci serwerów.
A bardzo dużo jest banów tak właściwie za nic, i dostaje nawet bany admin przykład Ja niedawno ZWZ, dzisiaj gracz za byle gówno co napisał to dostał na inferno.
Drugi powód, dlaczego my sie mamy dziwić że tak mało graczy jest? Komu się chce pisać odwołanie od takiego bana dla zwykłego gracza taki ban znaczy, serwerów jest sporo jak nie ten to inny. 

Szczerze powiedziawszy ostatnio też się zastanawiałem na wyłączenie tego pluginu, który banuje za reklamowanie innych serwerów bądź wpisaniu ciągu cyfr. Niektórzy mają zbindowany jakiś klawisz i nawet o tym nie wiedzą, ponieważ często na niektórych serwerach jest tak,że automatycznie bindują graczom klawisze z reklama ich serwera. Pogadam o tym z opiekunami i zadecydujemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O 25.05.2016 o 22:57, Caracal napisał:

Po pierwsze gracz ktory dostal bana za "reklame" poniewaz wpisal ciag cyfr zawsze moze sie odwolac ...

Po drugie ciekaw jestem czy bedziecie tak chetnie co po chwila banowac tych ktorzy faktycznie robia reklame ?

ten plugin moim zdaniem jest niezbedny i powinien pozostac :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Caracal.

Grasz dopiero nie caly miesiąc a stwierdzasz, że nie ma reklamiarzy.

Więc tłumacze ci podstawe.Pluginy (różne) od antyreklam działają różnie.Niektore banują po paru sekundach (widzisz ich na specie) niektore banują w momencie gdy taki reklamiarz się łączy z serwerem.Po za tym od spamowania reklamami na serwerach już nie są gracze a specjalne screypty - spamboty.I placz adminów był, że nie mogą niektorych spambotow banować.

Co do anty cenzury.Jesli komuś zmieni ze zwyklego słowa na slowo z cenzury to co??Już jakaś ujma?? Lepiej mieć na serwerze spokój z przeklinającymi nonstop niz wylączyć antycenzure tylko dlatego, że komuś zwykłe słowo zmieniło.Nic mu sie nie stanie a jak będzie chcial coś napisać to użyje innego słowa.

Masz czarno na bialym ile banów jest nieraz w parę chwil za reklame.

Ja osobiście mogę wyłączyć te pluginy ale wtedy ty będziesz siedzial na specie by ich nonstop banować.Nic nie jest doskonale i jesli gracz przez omylke zostanie zakwlifikowany jako reklamiarz to takiego gracza od razu sie odbanowuj.

21a8mq.jpg

16bzxgk.jpg

Zajrzyj czasami do amxbansa i zobacz ile reklamiarzy jest...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja osobiscie jestem za pozostawieniem  powyzszych pluginow ,gdzyz nie sadze zebys  sam wchodzil na specta i banowal  botow z reklamami.niekiedy zdarzalo sie  goscia z reklamami nie dalo sie wyrzucic bo zaraz wchodzilo kilku a to naprawde uciazliwe....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze wiesz Tiger że niedawno dopiero wróciłem do gry :p
Wcześniej takiego spamu nie widziałem, teraz też tego nie widze.

Może zbieg okoliczności, za który nawet! przepraszam.

Lecz napisałem swoje zdanie a mam do tego prawo :D Poza tym to jest temat do propozycji i taką ... tylko dałem :D

Pozostaje ew. może jakoś ten plugin zmodyfikować? By czytał więcej liczb niż dotychczas? Lub jakoś inaczej.

ps: seven stały gracz się odwoła, a gracze pozostali a może nawet większość będzie miało na to wylane i pójdzie na inny serwer. A my przez to graczy tracimy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mimo resetu i tak mało graczy jest pomyśółałem Tiger bo zobaczyłem na innym bf2 żeby każdy kto wchodzi z nowym lvl miał darmowego vipa tylko nie wiem jak to działa dalej powiedzmy ze pomyślałem żeby nowy gracz z nowymi statystykami dostał darmowego Vipa do mmentu osiagniecia jakies rangi i wtedy komunikat ze abvy dalej miec vipa nalezy sie skontaktowac z administracja nie wiem czy dobrze mysle i czy taki plugin mozecie zrobic w kazdym badz razie wiecie o co mi chodzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.